Çözüldü Valorant zaman aşımı hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

Seyit_M

Picopat
Merhabalar, Valorant'a çift tıklayıp açtığımda resimdeki hatayı vermekte. Bir arkadaşım Riot Vanguard'ı ve Valorant'ı sil yeniden yükle dedi ama Riot Vanguard silinmiyor.
Yaklaşık 1 aydır bu sorun var ama oynamadığım için pek dert etmemiştim.

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (123).png
    Ekran Görüntüsü (123).png
    31,6 KB · Görüntüleme: 27
Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Genelde LoL`de hesabınız açık kalınca veriyordu bu hatayı. LoL`den çıkış yapıp dener misiniz?

Measterpo

Centipat
Makaleler
2
Genelde LoL`de hesabınız açık kalınca veriyordu bu hatayı. LoL`den çıkış yapıp dener misiniz?

Çözüm

Gerek

Centipat
Merhabalar, Valorant'a çift tıklayıp açtığımda resimdeki hatayı vermekte. Bir arkadaşım Riot Vanguard'ı ve Valorant'ı sil yeniden yükle dedi ama Riot Vanguard silinmiyor.
Yaklaşık 1 aydır bu sorun var ama oynamadığım için pek dert etmemiştim.

Ben bu hatayı genelde bağlantımla alakalı bir sıkıntı olunca alıyorum. Ancak 1 ay demişsiniz, alttaki arkadaşın önerisini deneyin isterseniz.

KS
Seyit_M

Seyit_M

Picopat
Genelde LoL'de hesabınız açık kalınca veriyordu bu hatayı. LoL'den çıkış yapıp dener misiniz?

Bu sorunu LoL de de alıyordum.
LoL'ü sildim ve denedim.
Olmuyor.
LoL'ün bazı dosyaları kalmış o dosyaları sildim ve oldu.
Teşekkürler.
Sorun yeniden tekrarlanıyor ne yapmam lazım ?

Son düzenleme:
Yukarı