Valorant'a bir dahaki sezon hançer gelir mi?

Votakeee

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, ben bir hançer hayranıyım. Malum, ejder hançer 5000VP, delipop hançer 3500-4000VP. Bir dahaki sezon sizce hançer gelir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bir daha ki sezonun ilk koleksiyonu geçmişe dönük bir koleksiyon olup mağazaya zor düşen skinleri barındıran 5 silahlık bir skin pakedi olacak. Oylamada yağmacı sheriff önde götürüyordu pistol olarak o garanti diyebiliriz. Bir operatör ve bir vandal skini de barındırıyor, kalan 2 skini duyurmadılar diye biliyorum bir tanesi bıçaktır muhtemelen.
Bir daha ki sezonun ilk koleksiyonu geçmişe dönük bir koleksiyon olup mağazaya zor düşen skinleri barındıran 5 silahlık bir skin pakedi olacak. Oylamada yağmacı sheriff önde götürüyordu pistol olarak o garanti diyebiliriz. Bir operatör ve bir vandal skini de barındırıyor, kalan 2 skini duyurmadılar diye biliyorum bir tanesi bıçaktır muhtemelen.

Ondan sonraki koleksiyonda "yeni" bir hançer gelir mi bilmiyorum.

BattlePass.png

1. yıl kutlamalarını duyururken böyle hayran tasarımlarını göstermişlerdi. Bence Pass için hayran tasarımlarından skinler gelecek. Bu görsele bakarsak kılıç gelebilir ama diğer tasarımlarda hançer varsa hançerde gelebilir zaten sızıntılar oluyor bir sızıntı olursa öğrenebilirsin. Bende hançer gelmesini isterim. Asil baltayı çok beğenmiştim. Prisma balta verildi. Pass'te belki hançerde verilebilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı