Çözüldü Valoranta DX 11 hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

jeend

Centipat
Daha fazla  
Merhaba. Sistemde daha önce Valorant oynamama rağmen güncelleme ile hata almaya başladım. Ekran kartı HD 2400 XT

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    26,2 KB · Görüntüleme: 33
Çözüm
Ekran kartı ciddi anlamda eski ve DX 11 desteği bulunmuyor. Ekran kartı değişikliğinden başka çaresi yok sayılır. Bu gibi durumlarda DX kilidini kıran programlar var diye biliyorum fakat kırsanız bile bu saatten sonra alacağınız FPS en fazla 10.

Kartınız DX10.0 sürümünü destekliyor.
Ekran kartı ciddi anlamda eski ve DX 11 desteği bulunmuyor. Ekran kartı değişikliğinden başka çaresi yok sayılır. Bu gibi durumlarda DX kilidini kıran programlar var diye biliyorum fakat kırsanız bile bu saatten sonra alacağınız FPS en fazla 10.

Kartınız DX10.0 sürümünü destekliyor.

Çözüm
Ekran kartınız DX11 desteklemiyor, keşke internette biraz araştırsaydınız tonlarca video ve yazılar var. Çözüm yeni ekran kartı almak.

Ekran kartınız maksimum DX10.0 sürümünü destekliyor. Ekran görüntüsündeki bilgisayarınıza kurulu olan yazılımın sürümü. Yeni ekran kartı şart.

Ama programda DX 12 yazıyor. Program nedir?

Yeni konular

Geri
Yukarı