Valorant'a girince fare bozuluyor

İşletim sistemi
Windows 10

Yusuf serdarr

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba, herkese iyi sosyaller.

Sorunum gelen son güncellemeden itibaren baş göstermeye başladı. Oyundaki yeteneklerin bazılarını faremin yanında bulunan ekstra tuşlara koymuşum. Macro değil, oyunun kendi ayarlarından yaptım. Ayrıca oyundan çıktıktan sonra farenin sensörü çalışıyor fakat Click'leri çalışmıyor. Herhangi bir şekilde sağ tık veya sol tık kullanamıyorum. Bilgisayarı yeniden başlatmam gerekiyor oyundan çıktıktan sonra.

Fare modeli Corsair Harpoon USB. Windows 10 21H1 sürümünü kullanıyorum, 20H2 kullanırken de sorun vardı.

Valorant'a yeni gelen güncelleme ile ilgili bir sorun.

Valorant'a yeni gelen güncelleme ile ilgili bir sorun.

Evet. Güncellemeden sonra olduğunu belirtmiştim ama benimki mavi ekran hatasından çok çok garip bir sorun. Mavi ekran kadar yaygın mı bilmiyorum, ondan dolayı konu açtım.

Valorant'ı yeni de kurmayı deneyebilirsiniz düzelebilir.

Yeniden kurduğumda da en son sürümü indireceği için hata verir diye düşünüyorum. Benim gibi bu saçma hatayı alan var mı acaba diye konu açtım.

Güncellemeden sonra ilk oyuna girdiğimde fare donmuştu ve hiçbir şekilde hareket etmiyor, tıklamıyordu. Bugün oyuna girdiğimde ise FPS droplar, masaüstü simgelerinin siyahlaşması, herhangi bir pencereyi hareket ettirirken farenin takılması, masaüstünün yok olması gibi sıkıntılar oldu. Tek çare gelecek güncellemeyi beklerken CS:GO oynamak gibi görünüyor.

Güncellemeden sonra ilk oyuna girdiğimde fare donmuştu ve hiçbir şekilde hareket etmiyor, tıklamıyordu. Bugün oyuna girdiğimde ise FPS droplar, masaüstü simgelerinin siyahlaşması, herhangi bir pencereyi hareket ettirirken farenin takılması, masaüstünün yok olması gibi sıkıntılar oldu. Tek çare gelecek güncellemeyi beklerken CS:GO oynamak gibi görünüyor.

Galiba öyle. Ben şu an oynayabiliyorum rahatça aslında sadece alıştığım şekilde olmadığı için ranked girmiyorum. Diğer güncellemeyi beklemek çözüm gibi. Acaba oyun benim farenin yan tuşlarını macro olarak algılayıp ondan dolayı mı engelliyor?

Merhaba, herkese iyi sosyaller.

Sorunum gelen son güncellemeden itibaren baş göstermeye başladı. Oyundaki yeteneklerin bazılarını faremin yanında bulunan ekstra tuşlara koymuşum. Macro değil, oyunun kendi ayarlarından yaptım. Ayrıca oyundan çıktıktan sonra farenin sensörü çalışıyor fakat Click'leri çalışmıyor. Herhangi bir şekilde sağ tık veya sol tık kullanamıyorum. Bilgisayarı yeniden başlatmam gerekiyor oyundan çıktıktan sonra.

Fare modeli Corsair Harpoon USB. Windows 10 21H1 sürümünü kullanıyorum, 20H2 kullanırken de sorun vardı.
kanka sırf sana cevap vermek ıcın açtım valorantın kendisi bütün aimbot hilelere karşı çözüm olarak makrolu logitech x7 vs sürüyle makroları çevrimdışı bırakmış oyunda tuşların çalışmaması valorantdan kaynaklı yeni güncelleme yapıp imş düzeltirler boşuna birşeyler silip yükleme oyunun kendi yaptığı şey yabancı kaynaklar düzelmiceği hakkında yazıyorlar kısaca aimbot ve script makrolarını ortadan kaldırmak için yapmışlar diyor bana kalırsa doğru yapmışlar ama tuşlar için de yeni çözüm bulup güncelleme yaparlar

Galiba öyle. Ben şu an oynayabiliyorum rahatça aslında sadece alıştığım şekilde olmadığı için ranked girmiyorum. Diğer güncellemeyi beklemek çözüm gibi. Acaba oyun benim farenin yan tuşlarını macro olarak algılayıp ondan dolayı mı engelliyor?
Benimde aynı şekilde oldu güncellemeden sonra oyuna girince fare eskisinden daha çok yavaşlamaya başladı birde fareyi çıkar tak yapmadan sol tık çalışmıyor çok saçma ya oyundan soğudum

Yeni konular

Geri
Yukarı