Valorant'a girince PSU'dan ses geliyor

1dayumay

Hectopat
Merhaba, iyi günler herkese. 😀😀🖐🖐

1-) Bilgisayarımda Valorant oyununa girdiğimde PSU'dan videodaki gibi sesler gelmeye başlıyor. (Valorant'ta dikkat edebildim diğer oyunlarda pek bakmadım.)

2-) Arada sırada bilgisayarım kilitlenip kapanıyor (canlı ders, YouTube'da video izleme, sosyal medyada gezinirken, nadiren oyunlarda) ama kasanın ışıkları çalışmaya devam ediyor ekran no signal ve diğer ekipmanların ışıkları sönüyor.

Bu iki sorun canımı sıkmaya başladı ve sizlerden bilgi almak için yazıyorum. Ne yapmam lazım bu ikisi arasında bir bağlantı var mı?
Bana yardımcı olur musunuz? Teşekkürler.

Sistemim:
İşlemci: Ryzen 5 2600.
Ekran kartı: Armor RX570 4G.
RAM: G.Skill Trident Z 3000 MHz 8X2.
Anakart: B450M Bazooka v2.
SSD: Crucial BX500 120GB.
HDD: Seagate 1TB 3.5 7200RPM.
Kasa: Frisby GC 9250G.
PSU: Kasayla birlikte olan 650W (80 Plus).
Monitör: ASUS MG248QR 144Hz 1ms.

Son düzenleyen: Moderatör:
Valorant'da nickimi Frisby olarak değiştiriyorum 😎
Şaka bir yana, kısa zamanda değiştirmenizi tavsiye ederim. High Power, Seasonic, gibi fiyatı makul ve kaliteli PSU'lar var. Diğer markaları da bütçeniz yettiği takdirde inceleyin derim.

Valorant'da nickimi Frisby olarak değiştiriyorum 😎
Şaka bir yana, kısa zamanda değiştirmenizi tavsiye ederim. High Power, Seasonic, gibi fiyatı makul ve kaliteli PSU'lar var. Diğer markaları da bütçeniz yettiği takdirde inceleyin derim.

Şimdi tekrar aileme söyledim kullanıcaksın sıfır aldık diyorlar patlarsa patlasın dediler :D.
Hepiniz Allah'a emanet olun.

Son düzenleme:
Şimdi tekrar aileme söyledim kullanıcaksın sıfır aldık diyorlar patlarsa patlasın dediler :D.
Hepiniz Allah'a emanet olun.
Benim bir taktik vardı bak dene bunu, gizli bir şekilde para biriktir bir yandanda PSU'yu letgo veya sahibindene koy eğer satılırsa biriktirdiğin parayla birleştir ve kendine daha kaliteli bir PSU al, bence bugünden itibaren başla derim.

Benim bir taktik vardı bak dene bunu, gizli bir şekilde para biriktir bir yandanda PSU'yu letgo veya sahibindene koy eğer satılırsa biriktirdiğin parayla birleştir ve kendine daha kaliteli bir PSU al, bence bugünden itibaren başla derim.
Şuan kendi paramlada alabilirim fakat hangisini alacağımı bilmiyorum tavsiyesi olan var mı ?

Daha bilindik markalar tavsiye etme şansınız var mı?

Aslında coguar da bilindik bir marka ama içinin rahat etmesi açısından dünyanın en iyi 3. PSU markası olan Cooler Master alabilirsin.

Geri
Yukarı