Valorant'a girince simgeler siyah oluyor

Therapie TAXI

Hectopat
Dün akşam oyunu oynarken bir anda ekran siyah oldu ve oyun dondu. Ben de Laptop'ı düğmesinden kapattım ve geri açtım. Oyuna girdim sonra oyuna girince simgeler siyah oluyor LightShot düzgün çalışmıyor, Dosya yöneticisi yanıt vermiyor fakat Valorant'tan çıkınca düzeliyor anlamış değilim. Valorant desteğe de attım mesaj şimdi. Oyunu sildim yükledim fakat hala aynı. Aranızda bu sorunu yaşayan veya yardımcı olabilecek var mı?

Dün akşam oyunu oynarken bir anda ekran siyah oldu ve oyun dondu. Ben de Laptop'ı düğmesinden kapattım ve geri açtım. Oyuna girdim sonra oyuna girince simgeler siyah oluyor LightShot düzgün çalışmıyor, Dosya yöneticisi yanıt vermiyor fakat Valorant'tan çıkınca düzeliyor anlamış değilim. Valorant desteğe de attım mesaj şimdi. Oyunu sildim yükledim fakat hala aynı. Aranızda bu sorunu yaşayan veya yardımcı olabilecek var mı?
Bu sorunu hemen hemen herkes yaşamakta, oyunu kısa süreliğine oynamayın.

Sildim yükledim düzeldi.

Bende de bu sorunlar meydana geldi. Oyundan atmalar da dahil. Yeni güncellemede sıkıntı var. Oyunu alta alıp açınca bazen sadece siyah ekran kalıyor. Bazen ölen oyuncuda kamera takılı kalıyor diğer takım arkadaşlarını izleyemiyorum. Hatta VAL_5 hatalarıyla karşılaşmaya başladım güncellemeden sonra. Hesap şifresini sıfırladım şu anlık bir şey yok VAL_5 ile alakalı. Bakalım ilerleyen zamanlarda daha neler göreceğiz.

Geri
Yukarı