Valorant'a girince sistemin ısınıyor

hurafeistans829

Hectopat
Daha fazla  
Valorant açılırken ve oyun içinde fan sesleri yükseliyor. Bu durumu sadece eski korsan bir oyunda yaşamıştım ve korkup sildim. Bu neden kaynaklanıyor? CS:GO'da sistemim ısınmazken Valorant'ta ısınıyor. Ayrıca bu sorun eskiden yoktu, son zamanlarda başladı ve fark ettim. Bu durumu yaşayan var mı, nasıl düzeltirim?

Valorant açılırken ve oyun içinde fan sesleri yükseliyor. Bu durumu sadece eski korsan bir oyunda yaşamıştım ve korkup sildim. Bu neden kaynaklanıyor? CS:GO'da sistemim ısınmazken Valorant'ta ısınıyor. Ayrıca bu sorun eskiden yoktu, son zamanlarda başladı ve fark ettim. Bu durumu yaşayan var mı, nasıl düzeltirim?

Fan seslerinin yükselmesi doğal bilgisayarın fanları otomatik ayarlıyor bilgisayar ısınınca fan hızını yükseltiyor korkmana gerek yok.

Benim de aynı durum ve nedeni yok sonuçta işlemci dayalı ve optimizasyonu çöp bir oyuna giriyorsun yük bindikçe fanların sesi artıyor.

Fan sesinden rahatız oluyorsan termal macununu yenile eskiyse eğer. Bunu yapmak az da olsa ısıyı düşürecektir bu sayede fanların sesi de azalır.

Yeni konular

Geri
Yukarı