Valorant'a giriş yapınca fare donuyor

Daha fazla  
Saçma bir şekilde dünden beri Valorant'ı açtıktan sonra mouse ışığı yanmasına rağmen donuyor ve çalışmıyor, ne Valorant'ta ne de Alt+Tab'a aldığımda. Valorant'ı kapattığımda ise bu sorun düzeliyor. Bunun nedenini veya çözümünü bileniniz var mıdır?

Saçma bir şekilde dünden beri Valorant'ı açtıktan sonra mouse ışığı yanmasına rağmen donuyor ve çalışmıyor, ne Valorant'ta ne de Alt+Tab'a aldığımda. Valorant'ı kapattığımda ise bu sorun düzeliyor. Bunun nedenini veya çözümünü bileniniz var mıdır?

Valorant yeni gelen güncelleme sorunu hocam oyun Full buglu olmuş.

Nedenini bilmiyorum ama kendim deneme yanılma ile çözdüm. Valorant açılırken birkaç kere Alt Tab yapıp başka pencereye dönün yani Valorant alta düşsün. Açılırken yapmanız önemli. Sorun düzeliyor ama her açılışta yapmak lazım. Riot'tan ne beklersin ki...

Aynı sorun bende de vardı. Oyunu açtıgında kullanıcı adı ve şifre girdiğin yerden sonra mouseyi hareket ettir oyun açılıncaya kadar. Bende işe yaradı umarım sende de yarar.

Aynı sorun bende de vardı. Oyunu açtıgında kullanıcı adı ve şifre girdiğin yerden sonra fareyi hareket ettir oyun açılıncaya kadar. Bende işe yaradı umarım sende de yarar.

Valorant yeni gelen güncelleme sorunu hocam oyun Full buglu olmuş.

Nedenini bilmiyorum ama kendim deneme yanılma ile çözdüm. Valorant açılırken birkaç kere Alt Tab yapıp başka pencereye dönün yani Valorant alta düşsün. Açılırken yapmanız önemli. Sorun düzeliyor ama her açılışta yapmak lazım. Riot'tan ne beklersin ki...

Dostlar sorun bende de hala devam ediyor ama yönetici olarak başlatınca sorun çözülüyor. Hala yaşayanınız varsa öneririm.

Geri
Yukarı