Valorant'a para yatırmak mantıklı mıdır?

Değmez. Zamanında 335 TL yatırdım ve şu an pişmanım. Hesabı zarara satmama rağmen alıcı bile çıkmıyor. Riot tarafından resmen dolandirildim. :)

Riot hesaplarında kostümdür simgedir bunların değeri yok. Lig yani elo yükseldikçe hesapların değeri artıyor. Ben hesap kasıp satıyorum 0 kostüm 0 simge ayda asgari maaşını 2'ye katlıyom. :D

Bunu düşünüyorsan yatırma bence.

1000 lira önemli değil, ama bu gibi durumlarda paranın boşa gitmesindense geri alıp hayır işi yapmayı tercih ediyorum. Geçen CS:GO'dan kazandığım paraları gift yoluyla satmıştım. Birisine verecektim, bu yangın işi çıkınca Tema Vakfı'na bağışladım.

Bitcoin yatırımı yapmanı öneririm.

Amacım yatırım yapmak değil, aylık 1000 Euro kazanıyorum zaten. Yetiyor.

Valorant'ta skinlerim var yağmacı, asil Phantom vs emin ol siyah vandal daha iyi bir süre sonra sıkıyor skinler. Siyah vandal varken çok daha eğleniyordum oyunda.

1000 lira önemli değil, ama bu gibi durumlarda paranın boşa gitmesindense geri alıp hayır işi yapmayı tercih ediyorum. Geçen CS:GO'dan kazandığım paraları gift yoluyla satmıştım. Birisine verecektim, bu yangın işi çıkınca tema vakfı'na bağışladım.

Amacım yatırım yapmak değil, aylık 1000 euro kazanıyorum zaten. Yetiyor.

Hocam bence siz gene yatırmayın paranız çöpe gider yazık olur. Ama tabii ki bu sizin kararınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı