Valorant'da herkesin pahalı skinleri var

Keşke ücretsiz versele. Bende birkaç gündür oynuyorum ve gerçekten skinler güzel olmasına rağmen çok pahalılar ve ben hariç herkeste var. 100 lira gibi para bu devirde çok bence değmez.

Skinler gerçekten yeni bir oyuna göre fazlasıyla pahalı. Ama anlayamadığım şey bu skinler herkeste var. Herkesin ejderli skinleri ve aynı bıçakları var . Acaba ilk zamanlar çok mu ucuzdu?
Savaş bileti diye bir şey var. Cüzi bir miktar para veriyorlar ve savaş biletini tamamladıklarında ödüller alıyorlar.

Ben de savaş bileti aldım. 1000 VP karşılığında ama verdiği skinler çok da iyi değil. Herkesin ejderli skinleri var. Anlayamadım gitti.

Skinler gerçekten yeni bir oyuna göre fazlasıyla pahalı. Ama anlayamadığım şey bu skinler herkeste var. Herkesin ejderli skinleri ve aynı bıçakları var . Acaba ilk zamanlar çok mu ucuzdu?
fiyatları hiç değişmedi eğer vp ye ihtiyacınız varsa yardımcı olabilirim.
25 liraya bırakırım :)

Valorantta nasıl skinleri ucuza satabilirle steam gibi bir pazarı yok. Nasıl oluyor?
Skin satmıyorlar hocam, ya skinli hesap ya da VP satıyorlar ucuza. Ben de yaklaşık 1000 lira gibi bir para yatırdım oyuna, pişman olunca sattım hesabımı. Şimdi boş beleş takılıyorum. :D

Bir süredir Valorant oynamaya başladım. Dereceli, derecesiz giriyorum her gün. Her oyuna girdiğimde nedense herkesin elinde bıçaklar, silah skinleri var. Bu skinler gerçekten pahalı 100 liradan daha pahalı skinler. Peki bu skinleri nereden alıyorlar? Bu oyuna para yatırmayan yok mu? Daha önce bu skinleri ücretsiz mi verdiler? Genellikle herkesin skinleri aynı. Acaba bir şey yapınca ücretsiz mi veriliyor?
Yağmacı vandal en çok sevilen skinlerden mesela çoğu kişide aynı silah olmasının sebebi millet güzel skinleri alıyor genelde onlarda pek fazla değil

Bu oyundaki skin fetişini anlamıyorum. Takımdaki herkes kıtlıktaymış gibi birbirinden skinli silah dileniyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı