Advertisement

Valorant'da platinden elmasa nasıl çıkılır?

KS
KS
E

efeknfidn

Centipat
Bu işi ya aim çözer yada bir duo, ben öyle çıkmıştım. Acayip aim kasmıştım önce o şekilde gümüşten platine kadar çıktım sonrası takım oyunu ağır bastığı için bir duo buldum şuan elmas 1 elodayım sanırım.
aimi hangi modda kastın peki
Her maç 20-30 vurmaya gerek yok leş attığın maçta olabilir mvp attığın maçta. En önemlisi moralini kaybetmeden devam etmen bence.
kaybettikçe tilt oldum hırslandım bu yüzden daha da çok düştüm

KS
KS
E

efeknfidn

Centipat
Ben de çok düştüm hatta bir gün 2 rank birden düşmüştüm dostum sıkıntı etme moralini bozmadan devam.
kanka plat 3 den şimdi altın 3 e düştüm bu saatten sonra ne moral kaldı ne oyun zevki. Aimim de iyiydi baya ama şuan oynayamıyorum bile. 1.elden flamleyen oluyor entry alıp 2 kill alan oldu az önceki maçımda ve ben -20 lerde birşey yedim. Benim elmas olmam tamamen hayal bu saatten sonra

Qwie

Picopat
Yer
Bursa
kanka plat 3 den şimdi altın 3 e düştüm bu saatten sonra ne moral kaldı ne oyun zevki. Aimim de iyiydi baya ama şuan oynayamıyorum bile. 1.elden flamleyen oluyor entry alıp 2 kill alan oldu az önceki maçımda ve ben -20 lerde birşey yedim. Benim elmas olmam tamamen hayal bu saatten sonra
TR sunucusunda girmeden dene bir de istersen. Frankurtta falan girebilirsin ping sorunun yok ise.

Yeni konular

Yukarı