Valorant'ı açınca bilgisayar kilitleniyor

MrOguzhan

Zeptopat
Daha fazla  
Valorant'ı açınca bilgisayar donuyor tamamen kilitleniyor. 4-5 dk. bekledikten sonra oyun açılıyor ama 5-10 saniye sonra tekrar donuyor. Hep bu döngüde 5 dk. donuyor, 10 sn açılıyor. Oyunda da böyle. Oyunu alta atınca masaüstünde de aynı şekil tamamen donuyor her şey. Çözümünü bulamıyorum. Ekipmanlardan kaynaklı olsa daha öncesinde de donardı. Uzun zamandır oynuyordum, bir anda oldu bu sorun. Yardımcı olur musunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Valorant'ı açınca bilgisayar donuyor tamamen kilitleniyor. 4-5 dk. Bekledikten sonra oyun açılıyor ama 5-10 saniye sonra tekrar donuyor. Hep bu döngüde 5 dk. Donuyor, 10 sn açılıyor. Oyunda da böyle. Oyunu alta atınca masaüstünde de aynı şekil tamamen donuyor her şey. Çözümünü bulamıyorum. Ekipmanlardan kaynaklı olsa daha öncesinde de donardı. Uzun zamandır oynuyordum, bir anda oldu bu sorun. Yardımcı olur musunuz?

Ekran kartı ve işlemci modelini atar mısın ve sorun başka oyunlarda oluyor mu?

Valorant'ı açınca bilgisayar donuyor tamamen kilitleniyor. 4-5 dk. bekledikten sonra oyun açılıyor ama 5-10 saniye sonra tekrar donuyor. Hep bu döngüde 5 dk. donuyor, 10 sn açılıyor. Oyunda da böyle. Oyunu alta atınca masaüstünde de aynı şekil tamamen donuyor her şey. Çözümünü bulamıyorum. Ekipmanlardan kaynaklı olsa daha öncesinde de donardı. Uzun zamandır oynuyordum, bir anda oldu bu sorun. Yardımcı olur musunuz?
Çözebildinmi?

Geri
Yukarı