Valorant'ı nasıl herkes çok iyi oynuyor?

Sabini

Hectopat
Daha fazla  
Ben anlamıyorum ya. Gold eloyum fakat karşıma gelen her rakip alışılmışın dışında oynuyor, Gold eloda böyle bir oynayış yok yani inanın. Derecesiz giriyorum gelen rakipler aynı, adam bile göremiyorum. Ben de aim geliştirmeye çalışıyorum her gün bu oyunu oynuyorum fakat bu şekilde oynayamıyorum. Sorun bende mi? Yoksa benim gibi bu tarz şeyler yaşayanlar var mı? Karşıma gelen herkes inanılmaz iyi oynuyor anlam veremiyorum. Adamı daha göremeden ölmüş oluyorum, koşarak vuruyorlar, zıplayarak vuruyorlar, ben nasıl yapacağım böyle şeyleri?

Ben anlamıyorum ya. Gold eloyum fakat karşıma gelen her rakip alışılmışın dışında oynuyor, Gold eloda böyle bir oynayış yok yani inanın. Derecesiz giriyorum gelen rakipler aynı, adam bile göremiyorum. Ben de aim geliştirmeye çalışıyorum her gün bu oyunu oynuyorum fakat bu şekilde oynayamıyorum. Sorun bende mi? Yoksa benim gibi bu tarz şeyler yaşayanlar var mı? Karşıma gelen herkes inanılmaz iyi oynuyor anlam veremiyorum. Adamı daha göremeden ölmüş oluyorum, koşarak vuruyorlar, zıplayarak vuruyorlar, ben nasıl yapacağım böyle şeyleri?
Valorant'ın iyi bir oyun olduğunu düşünmüyorum. Eleştirebilirsiniz fakat CS:GO daha iyi. Tabii ki hileler dışında.

Mmrın çok yüksek olabilir yüksek elodan düşen adamları karşına atıyor olabilir ya da reflexlerin çok kötü durumda.
Aimim Elmas kadar iyi değil fakat Platin için yeterli olduğunu düşünüyorum, yine de bir şey yapamıyorum gelen rakiplerin karşısında, dediğim gibi çoğu zaman ben onları göremeden ölmüş oluyorum.

Valorant harekete bağlı bir aim deneyiminde pek başarılı değil. Koşarak zıplayarak hatta süzülür iken vuruşlarınız CS:GO'ya göre daha az saçılıyor. Bu oyunu öğrenmek için dinamiklerine sıkı sıkı bağlanmalısınız. Ping ve milisaniyede bu dediklerinizde hatrı sayılır bir etkisi var.

Ekipmanları iyi olabilir, oyuna girmeden önce çok fazla ısınıyor olabilirler, arkadaşları ile koordine oynuyor olabilirler veya direkt smurf vs. geliyor olabilir maçına.

Ekipmanları iyi olabilir, oyuna girmeden önce çok fazla ısınıyor olabilirler, arkadaşları ile koordine oynuyor olabilirler veya direkt smurf vs. geliyor olabilir maçına.
Hocam bir olur iki olur, inanın bugün oynadığım her maça bu tarz insanlar geldi ateş bile edemedim. Derecesiz gireyim elimi ısındırmak için diyorum bırak eli adam görünce şükretmeye başlıyorum. Herkes çok mu iyi oynamaya başlamış, bana mı smurfler gelip duruyor, sorun ne bunu anlamadım.

Geri
Yukarı