Valorant'ı neden çok kötü oynuyorum?

Enss755

Hectopat
Selam herkese, ben Valorant'da diamond 1'im. Oyunu betadan beri oynuyorum. Fakat dia olduktan sonra 2 haftadır aimim berbat arkadaşın bronz hesapta falan maça giriyorum. Beni tokatlayıp geçiyorlar. Çok sinir bozucu maça girmeden 1 saat ısınıyorum aimlab da falan takılıyorum. Ama değişen bir şey yok.

Selam herkese, ben Valorant'da diamond 1'im. Oyunu betadan beri oynuyorum. Fakat dia olduktan sonra 2 haftadır aimim berbat arkadaşın bronz hesapta falan maça giriyorum. Beni tokatlayıp geçiyorlar. Çok sinir bozucu maça girmeden 1 saat ısınıyorum aimlab da falan takılıyorum. Ama değişen bir şey yok.

Başka serverlerde oynayın genellikle TR'de smurf dolu cNed gelmişti bize. :D

Gold 3'den bronz' 3'e düşmüş biri olarak TR serverini bırakman lazım. Frankfurt'a da girme orayı da Türk bastı, başka az ping aldığın serverlere gir kötü oynamanın etkiside antrenman yapman lazım.

Ben de aynı sorunu yaşıyorum. Bir gün kötü diğer gün iyi oynuyorum sonra tekrar kötüleşiyorum. Sanırım yapılacak bir şey yok :(

Acaba hassasiyet değerleriniz fazla olduğundan kafaya imleç mi gelmiyor?

Türk server zor oluyor. Frankfurt 1-2 girin fakat arkadaşlarınızla girin. Frankfurt sunucusunda oynayan Almanlar bile kolsuz. Biz 4 kişi giriyoruz geri kalan arkadaş 10 leş zar zor alıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı