Valorant'ı neden kötü oynuyorum?

Hem de Oyunda skin avantajı var. Skinler normal silaha göre daha iyi mermi atıyor. En pahalı skinde mermiler çok iyi giderken daha ucuzunda daha kötü gidiyor. Kısacası P2W oyun.
Bunu doğrulayacak bir şey var mı elinizde?
Sıkıntı yok, Raze ile Bucky alıp milletin üstüne uçacaksın, Reyna ile de Stinger alıp kill-E kill-E kill-E kill-E yapıp emeksiz ace atacaksın. Paranın yettiği her elde de Odin çekip duvar arkası taramayı sakın unutma. Radiant'a çıkarsın.

Eskiden run n gun olayı çok vardı, SMG'ler dışında hepsini nerflediler. Hala her el bedava verilen tabancayla zıplayarak kafadan tek atabiliyorsun tabii.
Bu dediklerinizden çok çektiniz galiba. Özellikle Odin yüksek eloda o kadar etkili değil. Sova ile bazen Odin kullanmak hariç.

Öncelikle oyuna basladigim zamandan beri kovaak kullanıyorum 1saatimi orada geciriyorum ve DM de gunde minimum 500 vuruyorum boyle bir programim var cok iyi de bir takimim var ama oyunda kotu oynadigim için takimdan ayrıldım şoyle soyleyeyim takim arkadasimla vs attigimizda surekli kazanan ben oluyorum ama ne zaman maca girsek arkadasim 30 vuruyorsa ben en fazla 2 vurabiliyorum bronzlarin kosarak beni vurmasi oyunu bilmeyenlerin benden iyi olmasi beni cok sinirlendiriyor ama boyle olunca daha cok uzerine gidiyorum soyledigin tum maddelerinde coktan farkindayim ama olmuyor oyuna girince sanki baska biri oynuyor.

Oyunlardaki vuruşlar senin canını sıkıyor olay bu isterse adam hile olsun sakinliğini koruman lazım emin ol sen iyi oynadığında onlarda kafayı yiyor ve oyundan düşüyor tek yapman gereken özgüvenli olup soğuk kanlı kalabilmek

Aim çalışmanı ve kendine bir takım bulmanı öneririm. Ayrıca mainin yoksa kendine bir main ajan seç ve aim çalışırken o ajanı da öğrenmeye çalış. Takım bulamazsan soloq da Reyna Phoenix gibi ajanlarla takımı taşıyabilirsin. Ekipmanlarla ilgili de olabilir, belki mouse un pili azalmıştır vb. Son olarak unutma yapman gereken tek şey, crossu adamın kafasına getirip tıklamak. Kendine güven ve asla moral bozma, sakin davran.

Sıkıntı yok, Raze ile bucky alıp milletin üstüne uçacaksın, Reyna ile de Stinger alıp kill-e kill-e kill-e kill-e yapıp emeksiz ace atacaksın. Paranın yettiği her elde de Odin çekip duvar arkası taramayı sakın unutma. Radiant'a çıkarsın.

Eskiden run n gun olayı çok vardı, Smg'ler dışında hepsini nerflediler. Hala her el bedava verilen tabancayla zıplayarak kafadan tek atabiliyorsun tabii.

Hiç bilmiyorum kuzen oynuyor ama ben indirip denemedim.

Geri
Yukarı