Valorant'ı tamamen bırakın ve asla oynamayın

Alizm

Hectopat
Şimdi bu başlıktan bazılarınız şunu çıkarabilir.
Toxic velet AFK koşarak vurma vs. bunlarda var ama bunlara değinmeyeceğim.
Valorant'ta rekabet giriyorsunuz diyelim 5vs5 takımlar belirleniyor değil mi?
Valorant burada kesinlikle ve asla adil bir eşleştirme yapmıyor. Bu yazdıklarımı maç kaybettiğim için sinirlendiğim için yazmıyorum. Hangi takımın önceden kazanıp kaybedeceği belirleniyor. Buna ilk başta ayıkmamıştım ancak bu durum tamamiyle dediğim gibi. Mesela girin bir maç kendi takımınız ve karşı takım oyuncularının ismini not edin. Çok sık karşınıza çıkıyorlar. Valorant bunu oyunun çok oynanması için yapıyor. Bana inanmayanlar ya da dalga geçenlerde olacaktır. Buna zamanla ayıkacaksınız zaten. Kendinizde bunu deneyin. Ben artık karşı takım ve oyuncuların ismini ezberledim. Aranızda dediklerimi yaşayan varsa rica ediyorum yoruma yazsın.

Size yemin ederim ki yalan söylemiyorum inanmayan dediklerimi uygulasın. Bende zaten çok sonradan ayıktım bu duruma.

Son düzenleme:
Valorant burada kesinlikle ve asla adil bir eşleştirme yapmıyor. Hangi takımın önceden kazanıp kaybedeceği belirleniyor. Buna ilk başta ayıkmamıştım ancak bu durum tamamiyle dediğim gibi. Mesela girin bir maç kendi takımınız ve karşı takım oyuncularının ismini not edin. Çok sık karşınıza çıkıyorlar. Valorant bunu oyunun çok oynanması için yapıyor. Bana inanmayanlar ya da dalga geçenlerde olacaktır. Buna zamanla ayıkacaksınız zaten. Kendinizde bunu deneyin. Ben artık karşı takım ve oyuncuların ismini ezberledim. Aranızda dediklerimi yaşayan varsa rica ediyorum yoruma yazsın.

Size yemin ederim ki yalan söylemiyorum inanmayan dediklerimi uyguladım. Bende zaten çok sonradan ayıktım bu duruma.
Katılmıyorum 23 maç win streakim var.

Şahsen çok eğleniyorum, geçiyorum bir köşeye Judge ile bekliyorum. Sonrası muazzam. Öyle kuduruyorlar ki gülmekten çenem ağrıyor. Bu arada sülalemden de kimse kalmıyor ama olsun, o kuduruşu görmeye değer. Size de öneririm. Oyunun normal şekline aykırı şekilde oynayın ve söylenenleri takmayın.

Hocam elbette bir algoritması vardır. Bu algoritmaya göre rank belirleniyor. League of Legends'de ben daha çok rastlıyorum bu olayları kafayı yemelik.

Hocam elbette bir algoritması vardır. Bu algoritmaya göre rank belirleniyor. League of Legends'de ben daha çok rastlıyorum bu olayları kafayı yemelik.
Riot oyunları genel anlamda oynanmaz. Anime izleyenler kulübü dersen aklıma ilk valorant gelir. He, güzel oyun o ayrı.

Valorant burada kesinlikle ve asla adil bir eşleştirme yapmıyor. Bu yazdıklarımı maç kaybettiğim için sinirlendiğim için yazmıyorum. Hangi takımın önceden kazanıp kaybedeceği belirleniyor. Buna ilk başta ayıkmamıştım ancak bu durum tamamiyle dediğim gibi. Mesela girin bir maç kendi takımınız ve karşı takım oyuncularının ismini not edin. Çok sık karşınıza çıkıyorlar. Valorant bunu oyunun çok oynanması için yapıyor. Bana inanmayanlar ya da dalga geçenlerde olacaktır. Buna zamanla ayıkacaksınız zaten. Kendinizde bunu deneyin. Ben artık karşı takım ve oyuncuların ismini ezberledim. Aranızda dediklerimi yaşayan varsa rica ediyorum yoruma yazsın.

Size yemin ederim ki yalan söylemiyorum inanmayan dediklerimi uygulasın. Bende zaten çok sonradan ayıktım bu duruma.

Riot Games'in hiçbir oyunu oynanmaz bence.

Yeni konular

Geri
Yukarı