Valorant'ı tamamen bırakın ve asla oynamayın

Ses kaydı alinacakmis. Davalar artar büyük ihtimalle. Her oyuna girdiğinde ses kaydı almamız gerekiyordu, artık Riot yapacak. Küfürsüz oynarız belki 🙂

Alakası yok. İlk maçımda iyi oynayıp kazanmıştık. Sonraki maç Full kötü geldi. Sage sal diyorum cevap yok. Konuşunca da 'ses değiştiriciyi kapat" oluyor.

Vallahi bilmiyorum ben bir tık böyle gözlemledim, gümüş 2'yim ve tamamen karşının 144 okumasından kaybediyorum, adamdan refleksim 10 kat daha iyi ama 60 Hz oynuyorum op ile bakarken tepki veremeden vuruyor.

Şimdi bu başlıktan bazılarınız şunu çıkarabilir.
Toxic velet AFK koşarak vurma vs. bunlarda var ama bunlara değinmeyeceğim.
Valorant'ta rekabet giriyorsunuz diyelim 5vs5 takımlar belirleniyor değil mi?
Valorant burada kesinlikle ve asla adil bir eşleştirme yapmıyor. Bu yazdıklarımı maç kaybettiğim için sinirlendiğim için yazmıyorum. Hangi takımın önceden kazanıp kaybedeceği belirleniyor. Buna ilk başta ayıkmamıştım ancak bu durum tamamiyle dediğim gibi. Mesela girin bir maç kendi takımınız ve karşı takım oyuncularının ismini not edin. Çok sık karşınıza çıkıyorlar. Valorant bunu oyunun çok oynanması için yapıyor. Bana inanmayanlar ya da dalga geçenlerde olacaktır. Buna zamanla ayıkacaksınız zaten. Kendinizde bunu deneyin. Ben artık karşı takım ve oyuncuların ismini ezberledim. Aranızda dediklerimi yaşayan varsa rica ediyorum yoruma yazsın.

Size yemin ederim ki yalan söylemiyorum inanmayan dediklerimi uygulasın. Bende zaten çok sonradan ayıktım bu duruma.

Evet üst üste 2 maç aynı takımda 3. maçta karşı takıma giden kişiler görmüştüm tesadüf deyip geçtim tabii.

"Blitz" uygulamasını indirdiğinizde gözünüze çarpan bir gerçek maalesef.

Mmr meselesi, maça gir kötü oyna sonraki maç kötüler denk geliyor.

Maça girdim, MVP oldum, infoyu eksik etmedim... Bir sonraki maçta toxic, troll ve infosuz takım geldi. Ellerinin ayarı yok herhalde.

Son düzenleme:
Valorant burada kesinlikle ve asla adil bir eşleştirme yapmıyor. Bu yazdıklarımı maç kaybettiğim için sinirlendiğim için yazmıyorum. Hangi takımın önceden kazanıp kaybedeceği belirleniyor. Buna ilk başta ayıkmamıştım ancak bu durum tamamiyle dediğim gibi. Mesela girin bir maç kendi takımınız ve karşı takım oyuncularının ismini not edin. Çok sık karşınıza çıkıyorlar. Valorant bunu oyunun çok oynanması için yapıyor. Bana inanmayanlar ya da dalga geçenlerde olacaktır. Buna zamanla ayıkacaksınız zaten. Kendinizde bunu deneyin. Ben artık karşı takım ve oyuncuların ismini ezberledim. Aranızda dediklerimi yaşayan varsa rica ediyorum yoruma yazsın.

Size yemin ederim ki yalan söylemiyorum inanmayan dediklerimi uygulasın. Bende zaten çok sonradan ayıktım bu duruma.
Çözüm basit kendi takımını kur öyle oyna. Oyunun 10m oyuncusu var dediğin olayın olması ihtimal dışı. Adı reyna, Sage vs bot değil gerçek hesaplar. Csden farklı olarak valoda isim artı kod şeklinde id verir. Buda aynı isme sahip ama farklı kodlar taşıyan oyuncu sayısını artirir

Akıl sağlığım için aşırı rekabetçi FPS oynamıyorum. Eglenmek için oynayan yok ki, Valorant daha ilk çıktığı zamanlarda kimse oynamayı bilmiyordu doğru düzgün, adamlar birbirine sovuyordu oynayamadigi icin. Daha sonra bir ara tekrar indirdim hücum modu mu ne vardı, sadece XP kazandigin, onda bile aşırı ciddi oynuyorlar. Aslinda oyun fena değil ama sırf kitlesi için oynamam. Şu an ne halde bilmiyorum.

LoL'de lig atlamaman için oyuncuları özellikle seçen bir algoritma var. Eğer önceki maç işler iyi gittiyse bu maymundan dönme 9 yaşındaki demir 4 oyuncu ile aynı takımda olmak zorundasın.

Yeni konular

Geri
Yukarı