Valorant'ın geleceği ne olur?

Playerunknown's Battlegrouns, gibi Valorant'ın geleceği en fazla 2021-2022 Civarn'da başka bir oyun çıkarsa veya çıkmasada oda popülerliği azalır şuan günlük oyuncu 7-8 milyonsa o zamanlar odalar 10-15DK'da dolmaya başlar 200-300K'lara düşer oyuncuları en sonda E-Spor'takımlarıda oyunu bırakır ve Black Point'gibi oda unutulur, BlackPoint'İ çoğunuz ilk kez duyudunuz fakat 2012'de oda CS:GO'yu geçecek En büyük fps oyunu olacak diyolardı Steam'dan indiriyim dedim zaten bedava 20 Kişilik Server 15DK'da doldu.
Bence Valorant söndü bile. Sadece Twitch anlık izlenmelere bakın. 1 seneye kalmaz Cıstırgonun yanında üvey evlat muamelesi görür.
Cıstırgo :D

Kapalı betasına girmeye hak kazanmıştım ve betadayken sıkıntısız oynuyordum lakin tam sürüm çıktığından beri oyun bende direkt ''HATA KODU 0 Bağlantı Hatası'' diye bir hata veriyor ve hiçbir türlü girmiyor. Çeşitli yollar denedim bir çözümünü bulamadım. Riot Desteğe attım ''Bu sorun yaygın, ilerleyen güncellemelerde düzelteceğiz dediler ama hala bir değişiklik yok.'' Kısacası bağlanamıyorum oyuna.

Ben oyunu aktif olarak oynuyorum. CS:GO'da bulunan hileler yüzünden bu oyuna geçtim. Valorant CS:GO'dan daha eğlenceli bence. Şahsen bunu söyleyebilirim. Ama son çıkardıkları harita gibi haritalar çıkarmaya devam ederlerse çok uzun ömürlü olacağını sanmıyorum.
Siz hangi devirde yaşıyorsunuz bilmiyorum ama prime hesapla oynuyorum hile falan yok. Aynı oyundan bahsettiğimize emin miyiz?

Siz hangi devirde yaşıyorsunuz bilmiyorum ama Prime hesapla oynuyorum hile falan yok. Aynı oyundan bahsettiğimize emin miyiz?

Ben de seçkin hesap sahibiyim ben 3 ay öncesine oyunu bırakana kadar oyun hile kaynıyordu. Şu an oyunun durumunu bilmiyorum. Sizin maçınıza hile gelmediği başka maçlara hile gelmeyeceği anlamını taşımaz. Boşuna gereksiz ve fevri çıkış yapıyorsunuz.

Ben de seçkin hesap sahibiyim ben 3 ay öncesine oyunu bırakana kadar oyun hile kaynıyordu. Şu an oyunun durumunu bilmiyorum. Sizin maçınıza hile gelmediği başka maçlara hile gelmeyeceği anlamını taşımaz. Boşuna gereksiz ve fevri çıkış yapıyorsunuz.
3 hesapta birden aktif olarak oynuyorum. Bir hesap silverda bir hesap novada bir hesap da dmg. Şimdi ben diyorum ki sadece silverda 20 maçın birinde hile geldi. Diğer hesaplarda da gelmedi diyorum. Fevri çıkış yaptığımı söylemişsiniz. En tilt olduğum mevzu bu. Oyunu aktif olarak oynamayan insanlar asıl boşu yapıyor bence. Oyunun eski halini de şimdiki halini de biliyorum. Sizin bu konuda bir geçmişiniz olup olmadigini da bilmiyorum. Ama şunu biliyorum ki bir şey hakkında o anda bir bilginiz yoksa, bilen arkadaşlara laf soylemeniz yakışık olmaz. Halen daha oyunu oynuyorum ve sizin anlattığıniz gibi bir ortam yok. Ha şöyle bir durum vardır ki siz oynamasını beceremiyor olabilirsiniz. Karşınızdaki adam sizden daha iyi oynayınca legit hileci bu diye klavye başında sinir krizi geçirebilirsiniz. Ama sizin sinirlenmeniz adamın Vac ban yediğini kanıtlamiyor. Allah bilir maç gecmisinizde sinirlendiğiniz kesin hile bu dediğiniz 10 oyuncudan 9'u da hile kullanmiyordur. Diğer arkadaşlara da duyurulur : Adamın ban yedigine emin değilseniz hile hile kesin hile muamelesi yapmayın lütfen.

Geri
Yukarı