Valorant'ın geleceği ne olur?

Fazla sürmez. Bi' süre sonra oynayan kişi sayısı çok az olacak.

Bir süre sonra oynayan kişiler niye azalsın ki? Yıllardır CS:GO oynayan bir kitle var. Bu gibi oyunlar bağımlılık yaptıktan sonra bırakılamıyor. Evet belli bir kesim bırakacak fakat çok fazla kişinin bırakacağını sanmıyorum. Bu arada Valorant'ı çok az bir süre oynadım kastığı için silmiştim.

3 Hesapta birden aktif olarak oynuyorum. Bir hesap Silver'da bir hesap novada bir hesap da dmg. Şimdi ben diyorum ki sadece Silver'da 20 maçın birinde hile geldi. Diğer hesaplarda da gelmedi diyorum. Fevri çıkış yaptığımı söylemişsiniz. En tilt olduğum mevzu bu. Oyunu aktif olarak oynamayan insanlar asıl boşu yapıyor bence. Oyunun eski halini de şimdiki halini de biliyorum. Sizin bu konuda bir geçmişiniz olup olmadigini da bilmiyorum. Ama şunu biliyorum ki bir şey hakkında o anda bir bilginiz yoksa, bilen arkadaşlara laf soylemeniz yakışık olmaz. Halen daha oyunu oynuyorum ve sizin anlattığıniz gibi bir ortam yok. Ha şöyle bir durum vardır ki siz oynamasını beceremiyor olabilirsiniz. Karşınızdaki adam sizden daha iyi oynayınca legit hileci bu diye klavye başında sinir krizi geçirebilirsiniz. Ama sizin sinirlenmeniz adamın VAC ban yediğini kanıtlamiyor. Allah bilir maç gec misinizde sinirlendiğiniz kesin hile bu dediğiniz 10 oyuncudan 9'u da hile kullanmiyordur. Diğer arkadaşlara da duyurulur: Adamın ban yedigine emin değilseniz hile hile kesin hile muamelesi yapmayın lütfen.

Nasıl bir oyuncu olduğumu nereden biliyorsunuz? Bilmediğiniz konular için laf söyleme hakkınız yok. Hiçbir oyuncuya sen hilesin diye bir şey söylemem. Hile kullanan oyuncular her şekil de kendini belli eder zaten. Oyunu 3 ay öncesine kadar 4 senedir aktif bir şekil de oynuyordum. Aynı şekil de rankım nova 2’ydi. Aktif oynamamam söz konusu değil. Oyunu bıraktığım halini biliyorum. Oyun da bulunan hile sayısı fazlaydı. Hilelerden dolayı forumda da bir sürü konu mevcut. Her gün açılmayada devam ediyor bu tür konular. CS’de hilelerin arttığı gözle görülebilir bir şey. Çoğu oyuncu bunun farkın da. Olan bir duruma yok demekten vazgeçin. Zaten oyun ücretsiz olduğu zaman hilelerin sayısı arttı.

3 hesapta birden aktif olarak oynuyorum. Bir hesap silverda bir hesap novada bir hesap da dmg. Şimdi ben diyorum ki sadece silverda 20 maçın birinde hile geldi. Diğer hesaplarda da gelmedi diyorum. Fevri çıkış yaptığımı söylemişsiniz. En tilt olduğum mevzu bu. Oyunu aktif olarak oynamayan insanlar asıl boşu yapıyor bence. Oyunun eski halini de şimdiki halini de biliyorum. Sizin bu konuda bir geçmişiniz olup olmadigini da bilmiyorum. Ama şunu biliyorum ki bir şey hakkında o anda bir bilginiz yoksa, bilen arkadaşlara laf soylemeniz yakışık olmaz. Halen daha oyunu oynuyorum ve sizin anlattığıniz gibi bir ortam yok. Ha şöyle bir durum vardır ki siz oynamasını beceremiyor olabilirsiniz. Karşınızdaki adam sizden daha iyi oynayınca legit hileci bu diye klavye başında sinir krizi geçirebilirsiniz. Ama sizin sinirlenmeniz adamın Vac ban yediğini kanıtlamiyor. Allah bilir maç gecmisinizde sinirlendiğiniz kesin hile bu dediğiniz 10 oyuncudan 9'u da hile kullanmiyordur. Diğer arkadaşlara da duyurulur : Adamın ban yedigine emin değilseniz hile hile kesin hile muamelesi yapmayın lütfen.
Prime olmayan hesaptan oynarsan anlarsın hile olup olmadığını, arkadaşla beraber oynuyordum(prime yok onda) 2 danger zone maçında toplam 5 tane ssg ile dönerek vuran adam geldi rekabetçi girdim bu seferde duvardan vuran mı dersin çeşitli hiç hile kullandığını saklamaya çalışmadan oynayan insanlar geliyor hatta arkadaşım 1 maçta kendi takımında 2, karşıya 3 hile geldiğini söylüyordu. Ayrıca bu olanlar çok eski de değil maksimum 2-3 ay olmuştur. O zamandan beri pek bir şey değiştiğini sanmıyorum.

İnsanlar hep 128 Tick olduğu için Valorant'ı övüyor. Ancak CS GO oynayanların %80'i Tick'in ne olduğunu bilmiyor. Hala da oynanıyor CS GO. Bence Tick bir bahane değil. Oynanışa gelirsek Valorant'ta HS attığımda hissedemiyorum. Herkesin de şikayetçi olduğu durum bu. O CS'deki kask parçalanma sesi gelmiyor. Tatmin olamıyorum. O yukarıdan gelen ses efekti de yeterli değil maalesef. Hile koruma sistemine gelirsek Valorant'ın CS'ye karşı olan tek üstünlüğü bu bence. Zaten Valve'ın Prime hesaplarını parayla satması da bu işin ticari boyutu. Diyor ki size "Aga bize 80 TL vericen. Biz de seni toxic olmayan, hile kullanmayan insanlarla eşleştircez." Bu yanlış işte. Haziran 2, 2020'de Valorant tüm dünyaya açılmış. Eyvallah. Oyun çıkalı 137 gün olmuş ve biz şimdiden "Oyun öldü mü?" gibi sorular soruyoruz. CS çıkalı 2979 gün olmuş ve hala bu tartışmada yer alıyor. Gerisini siz düşünün...

Valorant ölecek neden mi raporlama sistemi bir işe yaramıyor. Bir velet geliyor nereye taktığı belli olmayan mikrofonundan bağırıyor raporluyorum 2 el daha üst üste geliyor. Böyle yaparsa oyun biter. Ama CSe-spor olsun turnuvalar olsun yayıncılar olsun yeni CS gelmediği sürece CS Valorant'ı hep ezecek. Bu arada Valorant'ta o HS atılınca çıkan kan efekti çok güzel değil gibi CS'de dınn sesi olsun kanlar olsun daha gerçekçi Overwatch gibi ülkemizde 1 2 yıla biter. Çok az kişi oynar. Yurt dışında oynanabilir ama ülkemizde oynanmaz artık.

Valorant ölecek neden mi raporlama sistemi bir işe yaramıyor. Bir velet geliyor nereye taktığı belli olmayan mikrofonundan bağırıyor raporluyorum 2 el daha üst üste geliyor. Böyle yaparsa oyun biter. Ama CSe-spor olsun turnuvalar olsun yayıncılar olsun yeni CS gelmediği sürece CS Valorant'ı hep ezecek. Bu arada Valorant'ta o HS atılınca çıkan kan efekti çok güzel değil gibi CS'de dınn sesi olsun kanlar olsun daha gerçekçi Overwatch gibi ülkemizde 1 2 yıla biter. Çok az kişi oynar. Yurt dışında oynanabilir ama ülkemizde oynanmaz artık.
Mute diye birşey var. Sanki CS'de adamlar sövünce birşey yapıyorlar.

Geri
Yukarı