Valorant'ın optimizasyonu şu an nasıl?

Sorum yukarıda arkadaşlar.
İyiyse neden iyi ve kötüyse neden kötü?

Ben aşağıdaki sistemle 200 üstünü çok rahat görebiliyorum. Bana göre ve arkadaşlarıma göre hiçbir sorun yok ama nedense bizim dışımızda herkes bir şikayetçi :D

ASUS Expedition 1050 Ti 4 GB OC - i7 6700K - MSI Z170 M7 Gaming - 2x8 GB 3000 MHz - 750W 80+ Gold.

Son düzenleyen: Moderatör:
Optimizasyonunda bir sorun yok, sorunsuz oynuyorum. Hiç yoksa 10 tane güncelleme gördüm hepsinde FPS değerlerim aynı kaldı. Genelde sistemi eksik, yanlış veya yetersiz olanlar şikayetçi oluyor.

Sistemimiz minimumun üstünde değil o yüzden soruyoruz:)
CS de rahatça oynayabiliyorken Valorant'ta 20 10 FPS oynuyorum ve çekilmiyordu sildim.

Optimizasyonunda bir sorun yok, sorunsuz oynuyorum. Hiç yoksa 10 tane güncelleme gördüm hepsinde FPS değerlerim aynı kaldı. Genelde sistemi eksik, yanlış veya yetersiz olanlar şikayetçi oluyor.
RX 6600 XT ve R3 3300X ile oyunun sende kasmaması normal değil mi?
Grafikleri CS 1.6 gibi olan oyunu oynadığın sisteme bak önce.
Ben aşağıdaki sistemle 200 üstünü çok rahat görebiliyorum. Bana göre ve arkadaşlarıma göre hiçbir sorun yok ama nedense bizim dışımızda herkes bir şikayetçi :D

ASUS Expedition 1050 Ti 4 GB OC - i7 6700K - MSI Z170 M7 Gaming - 2x8 GB 3000 MHz - 750W 80+ Gold.
İşlemcin iyi çünkü.

Kötü değil. Forum kitlesi genel olarak pek bir halttan anlamıyor maalesef. Grafikler ağır olsa ''vaaay ne güzel iyi optimize oyun'' diye sağda solda ballandıracaksınız. Grafikler basit yük işlemciye biniyor bu sefer ''ya bu oyun çok basit duruyor ben niye FPS alamıyorum demek ki sorun oyunda'' diye kısa yoldan sonuca ulaşıyorsunuz.

Birisi 3700x ile 200 FPS'in altına düştüğü için şikayetçiydi(%0.1-%1 FPS kavramlarını duymamış herhalde), onun dışında R3 1200 ve 2200G gibi yetersiz işlemclere tek kanal RAM bağlayıp oyun çöp optimizasyon çöp diye sağda solda ağlayanların konularını listelesem sığmaz buraya.

Yeni konular

Geri
Yukarı