Valorant'ın Sıkıntıları

Bugün aynen şunu yaşadım. Bir arkadaşla rekabet maçı atıyoruz. Bizim Raze, benden silah istemiş. Benim bir miktar param var alabilecek durumdayım fakat ekrana bakıyorum sol altta sohbete hiç bakmadım. Ben almayınca adam maçı sattı :). Kaybettik haliyle. Ocak'tan beri oynuyorum 4 buçuk ay oldu olacak. Bronz 2'deyim.

Hocam aynısı bende var atıyorum silah ama dam düel kitliyor kesin 30 vurcam diyor bende Omen Sova ya da Sage alıyorum Sage ile 21 vuruyom adam 7 diyorum hani 30 vurcaktın kill ile oyun mu olur bu takım oyunu diyor özellikle bronz eloda çok smurf var ayrıca.

Hocam aynısı bende var atıyorum silah ama dam düel kitliyor kesin 30 vurcam diyor bende Omen Sova ya da Sage alıyorum Sage ile 21 vuruyom adam 7 diyorum hani 30 vurcaktın kill ile oyun mu olur bu takım oyunu diyor özellikle bronz eloda çok smurf var ayrıca.

Frankfurt en iyisi, arkadaşla artık Frankfurt'ta oynuyoruz. Çok anlayışlılar. Karşı tarafta odin çekince sorun olmadığı için, çoğu zaman küfür yemeden odin çekebiliyorum :D.

Bu kitleyi her rekabet içeren oyunda gördüm ve görmeye devam ediyorum. Düşük liglerde aşırı derecede var maalesef. Yükselince azalıyor.

Bir de rapor edebilirsiniz. İletişim banı yerlerse dereceli giremiyorlar.

Umarım siz de şikayet ettikleriniz gibi değilsinizdir.

Oynadığınız elo ile alaklı. Elbette her eloda var bu oyuncu tipleri ama yukarı çıktıkça azaldığını gördüm(platin hariç). Yukarı çıktıkça insanların oyuna ciddiyeti ve odağı artıyor çünkü.

Ben genelde banlıyorum bir de bence oyuna yaş kısıtlaması gelmeli veletler gelip 4-5 kill alıyor brn 15-20 kill gelmiş bana sövüyor bende sinir oluyorum oyundan soluyorum + benim senin yazına tavsiyem dereceli giriceksen arkadaßlar la gir onun dışında derecesiz gir kafana takma kim ne karakteri alırsa alsın.

Bugün aynen şunu yaşadım. Bir arkadaşla Rekabet maçı atıyoruz. Bizim Raze, benden silah istemiş. Benim bir miktar param var alabilecek durumdayım fakat ekrana bakıyorum sol altta sohbete hiç bakmadım. Ben almayınca adam maçı sattı :). Kaybettik haliyle. Ocak'tan beri oynuyorum 4 buçuk ay oldu olacak. Bronz 2'deyim.
4.5 aydır bronz 2isen bence kendinle bi yüzleş kanka takımla alakası yok bunun.
Sunucular konusunda yorum yapamayacağım en son 6 ay önce girmiştim ama Ping'i yanlış gösterdiğini düşünüyorum, CS'deki 60 ping ile Valorant'taki 40 Ping'in hissiyatı hemen hemen aynı. Tickrate farkını hissettiriyor, CS'nin en büyük eksisi bu sanırım.

Bunun CS Valorant ile alakası yok server ile var CS de 60pingin var Avrupa'dasın bu normal bir değer TR de 40normalin üstü.

4.5 aydır bronz 2isen bence kendinle bi yüzleş kanka takımla alakası yok bunun.

Bunun CS Valorant ile alakası yok server ile var CS de 60pingin var Avrupa'dasın bu normal bir değer TR de 40normalin üstü.

Her maçta en az 20 öldürme puanı yapıyorum, her maçımda ilk ikiye girebiliyorum. Bu yorumu yazdıktan sonra Bronz 3'e çıktım, hayırlısı :).

Yeni konular

Geri
Yukarı