Valorant'ta 1775 VP'ye hangi skin alınır?

asweuqwuR

Hectopat
Daha fazla  
Envanter bu alemde. Guardian almayı düşünüyorum(yağmacı hariç. Sizce ne almalıyım?

1655666473489.png

Dosya Ekleri

• 1655666360392.png
    1655666360392.png
    1,8 MB · Görüntüleme: 113
Son düzenleyen: Moderatör:
Ghost'a şu ağaçlı skin ya da Fatih çok yakışıyor. Bir de asil spectre olabilir.

Fiyat açısından bakarsak 'ağaçlı' deseni bende gerçekten çok beğeniyorum. (gerçek ismini bende bilmiyorum.) Bence Fatih ghostdan daha iyi. Asil spectre kendim kullanıyorum ve sıktı beni açıkçası.

Aslında Vandal, Phantom ve Operator tarafında üst seviyedesiniz. Guardian çok oynuyorsanız alınabilir ama bence Eco round için Ghost ya da Spectre düşünülebilir. Sonuçta Round içinde Guardian ile Vandal arasında bir tercih yapılacak olsa ekstrası ödenerek Vandal çekilir.

Aslında Vandal, Phantom ve Operator tarafında üst seviyedesiniz. Guardian çok oynuyorsanız alınabilir ama bence Eco round için Ghost ya da Spectre düşünülebilir. Sonuçta Round içinde Guardian ile Vandal arasında bir tercih yapılacak olsa ekstrası ödenerek Vandal çekilir.
Açıkçası
Ghost'a şu ağaçlı skin ya da fatih çok yakışıyor. Bir de asil spectre olabilir.
Fiyat açısından bakarsak 'ağaçlı' deseni bende gerçekten çok beğeniyorum. (gerçek ismini bende bilmiyorum.) Bence Fatih ghostdan daha iyi. Asil spectre kendim kullanıyorum ve sıktı beni açıkçası.
Açıkçası ghost için bir düşüncem yok. Half buy roundlarda guardian oynuyorum, o yüzden guardian dedim. Ama asil guardianı düşüneceğim.

Yeni konular

Geri
Yukarı