Valorant'ta adam görünce elim titriyor ve vuramıyorum

Titreme derken ne kadar titriyor? Çünkü bazı iyi oyuncuların da ateş ederken elinin titrediğini görüyorum. Çok titriyorsa heyecan ya da sağlık sorunu olabilir.

Sağlık sorunu değil. Ya heyecanlanıyorum yada fareyi çok sıkı tutuyorum ama oyun esnasında bunu engelleyemiyorum sıkıyorum işte sinirli falanda değilim ayrıca.

Ben de oyuna ilk başladığımda panikten yapıyordum bunu, oynaya oynaya çözdüm. Bir ara verip oynamaya devam ettiğin için belki sen de stresten falan yapıyorsundur. Stres yapıyorsan arkadaşlarınla girebilirsin, ortam ciddi olmuyor zaten rahat olursun.

Panik oluyorsunuz hocam tavsiyem botlar ile birkaç el atmanız ve zararsız botlar ile tabii ki de. Ben öyle yapıyorum adam gördüğüm zaman artık panik olmuyorum hatta adamla bayağı bir bakışıyoruz yine panik olmuyorum.

Spike hucum gibi oyna acayip rahat ol.

Spike a hücumda cidden çok rahatım ama derecesiz veya rekabette aynı olmuyor spike a hücumda 10 civarı vururken rekabette 15 vuruyorum.
Panik oluyorsunuz hocam tavsiyem botlar ile birkaç el atmanız ve zararsız botlar ile tabii ki de. Ben öyle yapıyorum adam gördüğüm zaman artık panik olmuyorum hatta adamla bayağı bir bakışıyoruz yine panik olmuyorum.
Botlara karşı aynı değil zaten botlarda hiç elim titremiyor.

@Gchould o zaman zihnini kandırmayı denemelisin ranked girince sanki botlar ile oynuyorsun gibi hissetmeni sağla gerekirse takım arkadaşlarını sustur üstünde baskı olmaması lazım ve ölünce sinir yapma oyun sadece.

Spike a hücumda cidden çok rahatım ama derecesiz veya rekabette aynı olmuyor spike a hücumda 10 civarı vururken rekabette 15 vuruyorum.

Botlara karşı aynı değil zaten botlarda hiç elim titremiyor.

Geri
Yukarı