Valorant'ta aim nasıl geliştirilir?

Plat 2. Ne kadar süredir oynuyorum bilmiyorum. Kendimi bildim bileli oynuyorum.
Bu kadar uzun süredir oynuyorsanız ve aiminiz gelişmediyse, dikkatinizi vermiyorsunuz demektir. Fare hakimiyetiniz yeterince vardır diye düşünüyorum. Dolayısıyla Aim Lab tarzı uygulamalara çok takılmanıza gerek yok. Kovaak'tan veya Aim Lab'den bir tek target tracking çalışmak yardımcı olur.

Günlük en az 25 vurduğunuz bir kez poligon orta bot ve en az 15 vurduğunuz poligon zor bot alıştırması. Taramak yok. Tek tek ateş edin, hatta mümkünse şerif ile bu poligon alıştırmalarını yapın.

Ardından hareketli botlarda 50 bot vurma modunu bir kez yapın, yine şerif veya guardian. Botlara direkt sıkmayın, bir miktar aim tracking yapın. Botlar hareket ettikleri için kafalarında farenizi tutmaya çalışın.

Sonrasında günlük en az 10 DM atın. Yine tek tek ateş edin. ADS (aim down sights yani sağ tuş) açmadan ateş edin.

Oynayarak geliştirebilirsin. Şu anki hesabını geliştirme amaçlı kullan sürekli oyna elin alıştığı zaman yeni hesap açıp kendi ana hesabın yap. Tecrübeyle sabit.

Dosya Ekleri

• dsds.png
    dsds.png
    1 MB · Görüntüleme: 45
Plat 2 sin zaten bu saatten sonra istediğin kadar aman aman bir gelişme olucağnı düşünmüyorum. Ama benim sana tavsiyem varsa yoksa poligonda takıl. Poligonda spike kur - Spike çöz botlarda "HARD" oyna. 20 Dakika poligonda takıl sonra bir maç gir ardından gene 20 Dakika takıl poligonda. Seni inanılmaz geliştirir.

Plat 2 sin zaten bu saatten sonra istediğin kadar aman aman bir gelişme olucağnı düşünmüyorum. Ama benim sana tavsiyem varsa yoksa poligonda takıl. Poligonda spike kur - Spike çöz botlarda "HARD" oyna. 20 Dakika poligonda takıl sonra bir maç gir ardından gene 20 Dakika takıl poligonda. Seni inanılmaz geliştirir.
Hocam gelişme derken kötü anlamda mı?

Geri
Yukarı