Valorant'ta aimim kötü

Daha fazla  
Rankım plat 3 aim placementım da iyi ancak aimime adam geldiği an spray atmaya başlıyorum. Yani aimi oynatmadan burst ya da tek tek sıkamıyorum. Bunu nasıl düzeltebilirim?

Rankım plat 3 aim placementım da iyi ancak aimime adam geldiği an spray atmaya başlıyorum. Yani aimi oynatmadan burst ya da tek tek sıkamıyorum. Bunu nasıl düzeltebilirim?

Poligonlarda One Tap çalışması yap ölüm kalım savaşında eline guardian çek zaten spray atma şansın yok adamlara hs ata ata alışırsın.

Bence oynayarak farklı stil deneyerek kendi kendine geliştirirsin. Ben 13 yaşındayım CS:GO oynuyorum genelde AK-47 tercih ederim ve hala gelişmeye çalışıyorum. Aimim çok kötü değil yani şu sıralar hızlı refleksli hs çalışıyorum.

Bende oyunu çıktığından beri oynuyordum son 3 ay oynamadım internet Cafe'ye arkadaşlarla bir gitdim ben tam bir kolsuzum yani o derece halbuki rankımda Gold'du bana güvenerek girdik 3 el kaybettik çıktık.
Yani Valorant aim işi çok kritik.

Yeni konular

Geri
Yukarı