Çözüldü Valorant'ta ajan sesleri nasıl oyuna aktarılır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Ethem Efe

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Kocaeli gölcük
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
4060Tİ 16 GB RAM Ryzen 5 5500 Cooler Master 120L XTB 1 TB SSD
Meslek
Öğrenci
Garip soru biliyorum. Derecelide değil de Spike'a hücum tarzı oyun modlarında Raze ultisi açmış gibi yapmak istiyorum. Nasıl yapabilirim bunu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Soundpad indir, Steam'de 10.50 gibi bir fiyatı vardı en son. Sonra Youtube'dan istediğin ses kaydını bul ve Soundpad'e yükleyip gerekli ayarlamayı yap. Oyunda sonra kullanabilirsin. Herhangi bir yasaklamaya sebep olabilir mi bilmiyorum.
Sesleri indirip Soundpad ile açabilirsin.

Soundpad indir, Steam'de 10.50 gibi bir fiyatı vardı en son. Sonra Youtube'dan istediğin ses kaydını bul ve Soundpad'e yükleyip gerekli ayarlamayı yap. Oyunda sonra kullanabilirsin. Herhangi bir yasaklamaya sebep olabilir mi bilmiyorum.

Çözüm
Teşekkür ederim hocam.
Telefonundan sesleri açarsın sonra mikrofon basıp sesi verirsin.
O şekilde ses düzgün gelmiyor ya.

Acaba Raze ultisinin Türkçe mealini bulursanız bağlantısını bana da atar mısınız? YouTube'da sadece savunan tarafın var. Saldıran tarafın sesi İngilizce.

Acaba Raze ultisinin Türkçe mealini bulursanız bağlantısını bana da atar mısınız? YouTube'da sadece savunan tarafın var. Saldıran tarafın sesi İngilizce.
Arayacağım şimdi.
Ne yazıkki bulamadım bir türlü. Soundpade nasıl yükleyebilirim bilmiyorum gerçekten.
Şu videoda var ancak soundpade nasıl yükleyebilirim bilmiyorum.
Arayacağım şimdi.
Ne yazıkki bulamadım bir türlü. Soundpade nasıl yükleyebilirim bilmiyorum gerçekten.

Şu videoda var ancak soundpade nasıl yükleyebilirim bilmiyorum.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı