Çözüldü Valorant'ta Alt+Tab yapınca masaüstünden hiçbir şeye tıklanmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

atef

Decapat
Oyunu açınca direkt olmuyor. Oyunu açtıktan 5-10 dakika sonra Alt+Tab yapınca masaüstünde hiçbir şeye tıklanmıyor. Arada sırada tıklanıyor ama görev çubuğuna hiç tıklanmıyor Klavye kullanabiliyorum bir de bas konuş Tuşum mouse üzerindeki macro tuşlarında ama ben basmadığım halde kendisi otomatik basıyor. Ancak oyunda basabiliyorum mouse tuşlarına başka oyunlarda da denedim. CS:GO GTA 5 Forza Horizon 4 vb oyunlarda aynı sorun yok. Acaba Valorant'ın ayarlarından mıdır?

Son düzenleme:
Çözüm
Sorunu çözebildiniz mi? Ben de aynı sorunu yaşıyorum.

Biraz geç dönüş yapabildim ama benim sorunum farenin yazılımından kaynaklıymış iCUE programını sildim ve daha yeni sürümünü kurdum düzeldi. Sende de varsa mouse klavye vb şeylerin yazılımları ondan kaynaklı olabilir.
Oyunu açınca direkt olmuyor. Oyunu açtıktan 5-10 dakika sonra Alt+Tab yapınca masaüstünde hiçbir şeye tıklanmıyor. Arada sırada tıklanıyor ama görev çubuğuna hiç tıklanmıyor Klavye kullanabiliyorum bir de bas konuş Tuşum mouse üzerindeki macro tuşlarında ama ben basmadığım halde kendisi otomatik basıyor. Ancak oyunda basabiliyorum mouse tuşlarına başka oyunlarda da denedim. CS:GO GTA 5 Forza Horizon 4 vb oyunlarda aynı sorun yok. Acaba Valorant'ın ayarlarından mıdır?

Oyunu tam ekrandan pencereli tam ekran moda alabilir misiniz? Ondan olabiliyor bazen. Eğer düzelmez ise dünkü güncellemeden ötürü oluşmuş bir sorun olabilir.

Tamamdır teşekkürler bir tek bende var sandım düzeltirler herhalde en yakın zamanda diye düşünmekteyim
Oyunu tam ekrandan pencereli tam ekran moda alabilir misiniz? Ondan olabiliyor bazen. Eğer düzelmez ise dünkü güncellemeden ötürü oluşmuş bir sorun olabilir.

Pencereli tam ekran moda aldım ancak onda da aynı sorun var

Sorunu çözebildiniz mi? Ben de aynı sorunu yaşıyorum.

Biraz geç dönüş yapabildim ama benim sorunum farenin yazılımından kaynaklıymış iCUE programını sildim ve daha yeni sürümünü kurdum düzeldi. Sende de varsa mouse klavye vb şeylerin yazılımları ondan kaynaklı olabilir.

Çözüm
Ben de yeni Corsair Katar Pro mouse almıştım iCue yazılımını kurmuştum. Sonra belki ondan kaynaklıdır diye sildim düzeldi. Zaten mouse'u iade ettim aldıktan 1 hafta sonra sol tıkı çift tıklamaya başladı.

Hocam bende de aynı sorun var nasıl siliniyor iCUE. Bende SteelSeries Rival 3 var onda var mıdır iCUE?

Geri
Yukarı