Valorant'ta ateş edince gecikme oluyor

Deletelive

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar çıktığından beri Valorant oynuyorum. 2 haftadır yaşıyorum bu sorunu. Farede ateş edince 2 saniye gecikme oluyor. Bu süre içinde ben kurşun yiyip ölüyorum. 5 derecelendirme rütbesinden düştüm. Oyunu silip yükledim. Sol tık yerine sağ tık kullandım, USB portlarını değiştirdim, gene aynı fakat klavyeden tuşlar ile ateş edince eskisi gibi seri seri ateş etti. Sorunun farede olduğunu düşünüyorum. Sizce sorun nerede? Bu arada fare kablosuz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Son düzenleme:
Markası modeli ne belki kronik sorunu olan bir modeldir.

Windows Wireless Mobile 1840 olması lazım eskiden böyle bir şey yoktu hem ofis işlerimi hem de oyun isteğimi karşılıyordu masaüstünde böyle bir şeye rastlamadım Crosshair düşmana geldiği an fare ateş gecikmesi yapıyor boşa sıkınca takır takır vuruyor gene görev yöneticisinden Valorant önceliğini en sona falan getirdim gene aynı.
Kablosuz fare rekabetçi oyunlarda kullanılmaz kablolu güzel bir mouse al bence.
Haklısın ofis ve arada sırada oyun için almıştım oyun çıktığından beri böyle bir sorun yaşamadım ilginç.

Windows Wireless Mobile 1840 olması lazım eskiden böyle bir şey yoktu hem ofis işlerimi hem de oyun isteğimi karşılıyordu masaüstünde böyle bir şeye rastlamadım Crosshair düşmana geldiği an fare ateş gecikmesi yapıyor boşa sıkınca takır takır vuruyor gene görev yöneticisinden Valorant önceliğini en sona falan getirdim gene aynı.

Birçok farklı model ms mouse kullandım zamanında ama geç bozulması dışında rezalet seviyesi farelerdir hocam. Çok pil tüketirler, gecikme ve DPI sorunları vardır.

Hocam normal kullanımda tıklamada sorun yaşamıyorsunuz anladığım kadarıyla. Eğer öyleyse; fantastik bir önerim var. X mouse button control indiriyorsunuz, sol ve sağ tıklamayı klavyeden kullanmadığınız iki tuşa atıyorsunuz. Valoranta girip sol ve sağ tıklamayı da bu iki klavye tuşuna ayarlıyorsunuz. Fare tıklamalarda klavyeye basmış oluyor, oyun da klavyeden basmış gibi hızlı tepki veriyor. Olabilir mi, bence olur.

Geri
Yukarı