Valorant'ta banın kalkması gerekirken yine ban yemek

TugraKheyxa

Centipat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Bundan 3 ay önce Valorant'tan 3.parti yazılım adı altında ban yemiştim. Bugün tarihi 02/05/2021'de kalkacagını ticket olarak söylemişlerdi. Ben de bugün heyecanla yeni hesap açtım, oyuna girdim, poligon egitimini tamamladım. Anasayfada nişangah, grafik vs. ayarlarımı yaparken hileci tespit edildi deyip hesap tekrar ban yedi :) Konuyla alakalı ticket attım ama buraya danışmak istedim. Aynı sorunu yaşayan veya bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi? (İlgili görselleri koyuyorum)

Ban yedim – VALORANT Destek - Google Chrome 7.02.2021 13_47_44.png
VALORANT   2.05.2021 03_20_09.png

2. fotoya göre siz değil hile diye reportladığınız bir oyuncu ban yemiş siz de tebrik mesajı almışsınız iyi okuyun.

Arkadaşlar hesap yeni hesap poligon eğitimlerini tamamlayıp 1 maç bile girmedim bu mesaj geldikten sonra ise zaten maç aratma magaza vs. yerlere giremiyorum donuyor çıkış yapınca ise askıya alındı diye bildirim alıyorum.
Uzaklaştırıldı denilen kişi şahsen benim

Peki 3. parti yazılım kullanmış mıydınız ilk ban yediğinizde?
Hayır herhangi bir hile kullanmadım ama riotun dediğine göre kullanmışım ozamanlar biraz araştırdım bazı crackli oyunlar olsun programlar olsun 3.parti olarak algılanbiliyomuş
Arkadaşlar bugün bu şekilde bir geri dönüş yaptılar biraz daha bekleyeceğim sanırım şu anlık sorun çözüldü.

Dosya Ekleri

• Ban Süresi bittimi – VALORANT Destek - Opera 3.05.2021 17_00_22 (2).png
    Ban Süresi bittimi – VALORANT Destek - Opera 3.05.2021 17_00_22 (2).png
    30,9 KB · Görüntüleme: 177

Yeni konular

Geri
Yukarı