Valorant'ta bir kereye mahsus kullanılmış skin iadesi

canpolat941

Kilopat
Yer
Kayseri
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Gigabyte B450M-H - Ryzen 5 5500 - RTX 2060 Super - 16 GB RAM - 480 GB M.2 SSD + 256 GB SATA SSD
Meslek
Bilgisayar Mühendisliği Öğrencisi
Evet arkadaşlar bende gördüğümde inanmadım ama gerçek. Yeni politikayla yakın tarihte aldığınız ve yükselttiğiniz skini bir defaya mahsus iade edebiliyorsunuz. Ben iade ettim 1 saat civarı sürebiliyormuş süreç.
Yapım videosu:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet arkadaşlar bende gördüğümde inanmadım ama gerçek. Yeni politikayla yakın tarihte aldığınız ve yükselttiğiniz skini bir defaya mahsus iade edebiliyorsunuz. Ben iade ettim 1 saat civarı sürebiliyormuş süreç.
Yapım videosu:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu 1 hafta öncesine kadar vardı zaten. Sadece bu yöntemle değil ticket atıyordun.

Gözükmeyen skinim var, ticket attım yardımcı olurlar mı?

Ve iyon seti almıştım, iyon karambit gözüküyor, sadece karambiti iade edebiliyor muyum?

Çok sağ olun işime yaradı. Gaia'nın İntikamı Vandal almıştım. İade politikalarını bilmiyordum ve yükseltmiştim. Champions Vandal alacaktım. Gaia'yı da çok beğenmemiştim yaklaşık 250TL daha vermekten kurtuldum. İadeyi gerçekleştirdiler.

Çok sağ olun işime yaradı. Gaia'nın İntikamı Vandal almıştım. İade politikalarını bilmiyordum ve yükseltmiştim. Champions Vandal alacaktım. Gaia'yı da çok beğenmemiştim yaklaşık 250TL daha vermekten kurtuldum. İadeyi gerçekleştirdiler.
Ben de Gaia Ghost iade edeceğim çalışıyor mu yöntem?

Yeni konular

Geri
Yukarı