Valorant'ta bölgelere verilen hasar görünmüyor

• Konuyu başlatan SpeeQ
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 19
  • Görüntüleme 22B

SpeeQ

Kilopat
Daha fazla  
Valorant oyununda bazı maçlarda haritada ki A, b bölgeleri ve rakibe kaç hasar vurduğum gözükmüyor. Ayarlarla alakalı değil çünkü dediğim gibi bazı maçlarda oluyor. N tuşuyla da alakalı değil. Daha önce bu sorunu yaşayıp çözenler yardım ederse sevinirim :) .

Valorant oyununda bazı maçlarda haritada ki A, b bölgeleri ve rakibe kaç hasar vurduğum gözükmüyor. Ayarlarla alakalı değil çünkü dediğim gibi bazı maçlarda oluyor. N tuşuyla da alakalı değil. Daha önce bu sorunu yaşayıp çözenler yardım ederse sevinirim :) .
Desteğe yaz. Ama tam cevap alman 1-2 haftayı bulabilir.

Aynı sorun bende de var. Format attım oyunu sildim yükledim neler denedim düzelmedi bir türlü. Desteğe yazdım ;

Selamlar dostum ^-^

Hesabındaki birkaç ayardan dolayı böyle bir sorun ile karşılaşıyor olabiliriz kankacım. Gel istersen ayarlarını sıfırlamayı deneyelim. ^^

Not: Bu işlem sırasında bütün ayarların sıfırlanacağından dolayı, öncelikle oyun içi favori ses, görüntü veya tuş ayarlarını bir yerlere not et lütfen. ^^

• Öncelikli olarak C:\Users\%USERPROFILE%\AppData\Local\Riot Games\Riot Client\Config klasörüne gir.
Bu açık dursun; oyunu şimdilik açma.
  • Bu klasörün içindeki her şeyi sil.
  • Şimdi oyunu aç ama giriş yapmadan önce bu klasörün içindeki her şeyi tekrar sil.
  • Şimdi kullanıcı adın ve şifrenle giriş yap ve klasörün içindeki her şeyi tekrar sil.
  • Alıştırma moduna girip, istediğin şekilde ayarlarını yapıp, 5-6 dakika oyna ve oyunu kapatıp çıkış yap.
Not: Oyundan çıkarken Alt+F4 değil, ESC tuşuna basıp normal şekilde "Oyundan Ayrıl" seçeneğiyle çıkış yap. Fakat VALORANT'tan çıkma, oyunu alta al, ana ekranda kalsın.
  • Sonrasında, sildiğimiz o Config klasörünün tekrar oluştuğunu göreceksin. Orada bulunan Config dosyasına sağ tıkla ve özellikler seçeneğine bas. Oradaki seçeneklerden Salt Okunur seçeneğini işaretledikten sonra Uygula ve Tamam butonuna bas.
5 dakika kadar sonra tekrar oyunu açıp, ayarlarını kontrol et lütfen. ^^

Bu şekilde hesap ayarların ile ilgili sorunumuzu çözebileceğimizi düşünüyorum! (●'◡'●)

İyi haberlerini bekliyorum, görüşmek üzeree! ♥

Bu cevabı aldım. Hepsini düzgünce uyguladım. Hatta yeni bir hesapla da denedim düzelmedi. 1 maç normal diğer maç yine aynı. Şans eseri düzeliyor bozuluyor... Oyundan soğudum resmen.

Düzelmediğini söyledim tekrar geri dönüş yaptılar ;

Selamlar,

Sorunun devam etmesi oldukça can sıkıcı. :/ Senden ricam güncel Network, DxDiag ve Process dosyalarını bize gönderir misin? Sana önerdiğimiz ayarlardan sonra ne gibi bir değişiklik oldu kontrol edelim. ^^

Ayrıca aşağıdaki linkden PingPlotter bağlantı testini yapmanı rica edeceğim.

Uygulamayı indirdikten sonra aşağıdaki IP adresleri için test yapar mısın? Testi başlattıktan sonra 5 dakika kadar bekle ve sonrasında bana ekran görüntülerini gönder lütfen. ^^

• 185.40.65.1
  • 162.249.79.1
Cevabını bekliyorum. ♥

Yok düzelmedi. Sorun hesaptan değil sorun bizim pc de onu anladım ben. Ya driverlarda yada başka bir ayarda sıkıntı var... Radeon 5700xt ekran kartım var benim. Herşeyi en düşük ayarlarda ve kapalıda oynuyorum. Bide youtubedan halien ve unlostun fps arttırma adımlarını uygulamıştım. Sizler de yaptınız mı öyle birşey? Format atıcam hiçbirşey yapmadan oynayacağım bide öyle denicem

Bende de RTX 2070 var. Aynı şekil en düşük ayarlarda oynuyorum Cyberpunk'u bile en yüksek ayarlarda oynamama rağmen. Uygulamadım hiç FPS arttırma videosu ama bugün format attım PC'ye, Valorant da şimdi yüklendi. Bir 30 dk.ya düzeldi düzelmedi yazarım buraya. Ona göre format atarsın sen de.
Formattan sonra her şey çözüldü. Şuan ne FPS de ne de bu bölgelerin görünmemesi de sıkıntı yok sorunsuz şuan

Yeni konular

Geri
Yukarı