Valorant'ta bronz 1'den çıkamıyorum

Ndeal

Decapat
Daha fazla  
Sorunum başlıktaki gibi. Ne yaparsam yapayım olmuyor ama galiba sorun ben de çünkü arkadaşlarımla girdiğimde kaybediyor. Kendim girdiğimde (genellikle) kazanıyorum. Daha farklı ne yapabilirim?

Sorunum başlıktaki gibi. Ne yaparsam yapayım olmuyor ama galiba sorun ben de çünkü arkadaşlarımla girdiğimde kaybediyor. Kendim girdiğimde (genellikle) kazanıyorum. Daha farklı ne yapabilirim?

Kendin gir kanka en son yücelik kademesi geldiğinden beri bana göre rank kasmak kolaylaştı. Gümüş1'den çıkamıyordum altın 3 oldum.

Kendin gir kanka en son yücelik kademesi geldiğinden beri bana göre rank kasmak kolaylaştı. Gümüş1'den çıkamıyordum altın 3 oldum.

Aslında ben de sen gibi düşünüyorum. Fakat kendini çok akıllı sanan arkadaşlarım(!)bana sen yapamazsın, sen becermezsin gibi sözler alıyorum. Bunu diyen arkadaşım gümüş 1 fakat maçı satmaya başladı son zamanlarda. Ve sanırım Valorant için Duo da arıyorum.

Isınma antrenmanları yapın poligonda. Hassasiyetini ve crosshairini iyi ayarla crosshair o kadar olmasa da hassasiyet rakibi hedef almanızda çok önemli. Benim size önerim 800-900 dpi ve 0.6-0.5 hassasiyet. Bu bile biraz fazla olabilir. O yüzden kendinize en uygun hassasiyeti bulun büyük ölçüde değişme göreceksiniz.

Solo oyna, espor maçları izle, aim kas, düşün, mentalini çok yüksek tut, sabırlı oyna, karşıyı oku, karakterlerin neler yapma ihtimalinin olabileceğini kestir, karşında her maç gelen oyuncuların potansiyelini ve geçmiş roundlarda ne yaptığını anlık olarak analiz et.

Sadece baitleyerek oyna ve varsa 5 kişilik arkadaş gurubuyla oynaman lazım.
Savunmada ise sadece bekle,kesinlikle açılmadan oyna.
Eğer çok adrenalinin içinde olayım,takılayım uçayım diyorsan derecesiz oyna.
Bizim tr kitlesi oyunu sadece dereceli oynuyor,arada da derecesiz oynamak lazım.
Sage ve kiljoy oynamanı öneririm.
Ben öyle yaparak bronztan altına kadar geldim.
Amacım sadece yüksek kümelere çıkmak ve oyunu bırakmak.

Ha bu arada kaybedeceğini anladığın anda odin oyna :D

Yeni konular

Geri
Yukarı