Valorant'ta büyük takımların altyapısına nasıl girilir?

Normalde immortal 10k dım fakat çalıştığım için anca geldim 2 günde dia 2 oldum plattan 15 yaşında olunca destek veren olmuyor maalesef.
Bu çok kaçamak bir cevap bana kimse destek vermiyor cevabı. Kimse kimseye destek vermiyor zaten. İnsanlar radiant high immortal olunca diğer profesyonel oyuncular veya koçlar iyi oynayan insanı zaten merak ediyor ulaşıyor. Sen rank atlamaya devam et sadece.

Son düzenleme:
15 yaşında olunca destek veren olmuyor maalesef.

Bahane. Büyük takımlar tam da bu yaşlardaki oyuncuları takip eder ileriye yatırım için ne yapacak 25 yaşındakini mi takip edecek? Videonu kimin izlediği ne olduğunu önemi yok Youtube'da ve bulunduğun konumda senin gibi onbinlercesi var, videoları milyonlar izlenen var. Kaç tanesi bir takım oyuncusu? 3-5 vuruşla, 1-2 ay iyi oynamayla bir takım seni bünyesine dahil etmez. Türkiye gibi aşırı geride olan bir sunucuda top 50 oyuncunun içine kendini sokar ve bu performansının kalıcı olduğunu gösterirsen radarlarına girersin.

Bahane. Büyük takımlar tam da bu yaşlardaki oyuncuları takip eder ileriye yatırım için ne yapacak 25 yaşındakini mi takip edecek? Videonu kimin izlediği ne olduğunu önemi yok YouTube'da ve bulunduğun konumda senin gibi onbinlercesi var, videoları milyonlar izlenen var. Kaç tanesi bir takım oyuncusu? 3-5 vuruşla, 1-2 ay iyi oynamayla bir takım seni bünyesine dahil etmez. Türkiye gibi aşırı geride olan bir sunucuda top 50 oyuncunun içine kendini sokar ve bu performansının kalıcı olduğunu gösterirsen radarlarına girersin.

Haklısınız.

Kimsenin diamond 2 birisini akademi takımına alacağını sanmıyorum ki ortalıkta zaten çok fazla akademi takımı da yok. Radiant ol veya immortal 2-3 onlar seni zaten farkederler farklı bir oyun stilin varsa. Yani bir sürü insanın içinden sıyrılman gerekiyor.
Zaten diamondun üstüne çıkamamasınnım sebebi bir takımının olmamasıymış oyunda çok troll var iyi oynayamayan var onkar yüzünden rank atlayamıyorum diyor kısaca

Diamond 2 adamı niye takıma alsınlar kanka, oyunu doğru düzgün oynamıyorum ona rağmen dia 3'üm, radyant olan kişileri bile alırken çok fazla kriter oluyor, radyant olsan bile zor alınırsın yani.

Geri
Yukarı