Valorant'ta cihaz banı yedim, LoL'de oyuna girersem, LoL'de de ban yer miyim?

Şöyle anlatayım, her şey gayet güzel gidiyordu. 11-8 yeniyorduk, aniden el başlamadan önce otomatik "Valorant'dan uzaklaştırıldınız." yazısıyla karşılaştım.

Belki arkadaşınız sizden önceki maçlarında troll yapmıştır, onun banı siz maçtayken denk gelmiş olabilir. Sorunuza gelecek olursak etkilemez.

Tamadır, büyük bir ihtimalle o yüzden yedim. Ama LoL'e girsem LoL'den de ban yer miyim?

Paylaşılan hesap Valorant hesabı değil, Riot hesabıdır. Yani bütün Riot oyunlarını kapsamaktadır. Eğer gerçekten hesap paylaşımından ban yediyseniz diğer Riot oyunlarından da uzaklaştırılmış olmanız muhtemeldir.

Belki arkadaşınız sizden önceki maçlarında troll yapmıştır, onun banı siz maçtayken denk gelmiş olabilir. Sorunuza gelecek olursak etkilemez.
Teşekkürler.

Paylaşılan hesap Valorant hesabı değil, Riot hesabıdır. Yani bütün Riot oyunlarını kapsamaktadır. Eğer gerçekten hesap paylaşımından ban yediyseniz diğer Riot oyunlarından da uzaklaştırılmış olmanız muhtemeldir.
Teşekkürler.

Hileden yemiştir neden olacak.
Tabi efendim herkes haksız ban yiyor. Suçlu olupta suçluyum diyeni hiç görmedim.
Haksız ban olamaz, neden ban yediğinizi söyleyin.
Haksız ban olmaz script vb. bir yazılımdan dolayı yediniz sanırım.

Konudan bağımsız olarak şunu söylemek istiyorum. Haksız ban olmaz mı? Artık bu dar görüşten çıkmak gerektiğini düşünüyorum.

Kanıtlarla beraber hile kullanmadığım halde hileden haksız ban yediğimin ve nasıl banımı geri açtıklarının kanıtı.

Son düzenleme:
Hesap paylaşımından nerede ban yediği görülmüş kardeşim lütfen bilgin yoksa bir daha yorum yapma. Hesap paylaşımı yapmayan kişi yok.

Riot hesaplarının paylaşımı yasaktır. Paylaşıldığı tespit edilen hesaplar kalıcı olarak uzaklaştırılmaktadır, tespit etmenin en yaygın yolu olay hakkında bilgisi olan birinin destek ile iletişime geçerek raporlamasıdır.

Konudan bağımsız olarak şunu söylemek istiyorum. Haksız ban olmaz mı? Artık bu dar görüşten çıkmak gerektiğini düşünüyorum.

Kanıtlarla beraber hile kullanmadığım halde hileden haksız ban yediğimin ve nasıl banımı geri açtıklarının kanıtı.

2 yıldır Riot oyunları oynuyorum destek hep çok yardımcı oldu, size kötü denk gelmiş hocam.

Geri
Yukarı