Valorant'ta cihaz banı yedim, LoL'de oyuna girersem, LoL'de de ban yer miyim?

Riot hesaplarının paylaşımı yasaktır. Paylaşıldığı tespit edilen hesaplar kalıcı olarak uzaklaştırılmaktadır, tespit etmenin en yaygın yolu olay hakkında bilgisi olan birinin destek ile iletişime geçerek raporlamasıdır.
Hesap paylaşımının yasak olduğunu bende biliyorum. Kanıtlarla beraber bir yayıncıyı raporladım ban yemedi en büyük yayıncılar hesap paylaşımı yapıyor yayında ban yemiyor. :) Yani bundan ban yenmez ban yemiş bir hesaba da giriş yaptım ban yemedim bu arkadaş yüksek ihtimalle hile kullandı itiraf etmiyor.

OIay desteğin kötü gelmesi değil, ne alaka? Her insan haksız ban yiyebilir, benim gibi ya da başkası gibi.
Hocam şu 2 yılda gerçekten haksız ban yiyen ilk kez sizi görüyorum.

Oıay desteğin kötü gelmesi değil, ne alaka? Her insan haksız ban yiyebilir, benim gibi ya da başkası gibi.

İnanmadığım için falan değil ama Riot'un desteğini çok başarılı buluyorum ben.

Hesap paylaşımının yasak olduğunu bende biliyorum. Kanıtlarla beraber bir yayıncıyı raporladım ban yemedi en büyük yayıncılar hesap paylaşımı yapıyor yayında ban yemiyor. :) Yani bundan ban yenmez ban yemiş bir hesaba da giriş yaptım ban yemedim bu arkadaş yüksek ihtimalle hile kullandı itiraf etmiyor.
Kankacım senin beyinde anlamama problemi var sanırım. Arkadaş da diyor "bende haksız ban yedim" diye neden hala inanmak istemiyorsun. 6 k yatırılmış hesapta neden hile açayım. Aklım var mı ? Var.

Hocam şu 2 yılda gerçekten haksız ban yiyen ilk kez sizi görüyorum.

İnanmadığım için falan değil ama Riot'un desteğini çok başarılı buluyorum ben.
Riot'un desteğini başarılı bulmak mı? Adamların tek yaptığı iş ticketlara cevap verip, ilgilenmek onu bile doğru düzgün yapmıyorlar, metni baştan sona okumuyorlar bile banımın açılması için 2 hafta uğraştım bu da desteğin kötü olduğunu gösterir. Ban yiyen birçok insan var, sadece benim kadar şanslı değiller.

Riot'un desteğini başarılı bulmak mı? Adamların tek yaptığı iş ticketlara cevap verip, ilgilenmek onu bile doğru düzgün yapmıyorlar, metni baştan sona okumuyorlar bile banımın açılması için 2 hafta uğraştım bu da desteğin kötü olduğunu gösterir. Ban yiyen birçok insan var, sadece benim kadar şanslı değiller.

O zaman benim deneyimlerim çok iyi Riot destek ile hocam. Çünkü gerçekten çok iyi ilgilenirler bana karşı her ticketımda.

Neyse bu konuyu kapatalım daha fazla gereksiz mesaj olmasın.

Kankacım senin beyinde anlamama problemi var sanırım. Arkadaş da diyor "bende haksız ban yedim" diye neden hala inanmak istemiyorsun. 6 k yatırılmış hesapta neden hile açayım. Aklım var mı? Var.

Kanka hesap paylaştığını itiraf etmişsin zaten daha neyine ağlıyorsun?

Kanka hesap paylaştığını itiraf etmişsin zaten daha neyine ağlıyorsun?
Kankacım bak sana anlatamıyorum , yayıncılar bazı şahısların düşük elo`da ki hesapları alıyor ve onlarla ranked maçlar giriyorlar. Onlar neden ban yemiyorlar ? Kısacası şunu söyleyim. Büyük ihtimalle ben haklıyım , konuyu kapatalım boş muhabbet yapmayalım.

Hiçbir online oyunda, ağır bir suç işlemedikçe donanımdan ban atmazlar. Donanım bazlı atılan ban anakart değişikliği gerektirir. Bu durumda hile yapmışsın sanırım. Hile de ağır suç kapsamında çünkü.

Yeni konular

Geri
Yukarı