Valorant'ta donanımdan dolayı oyundan düşünce ban yedim

sdddse2

Decapat
Daha fazla  
Merhaba, Valorant oynarken donanım sıkıntısı nedeniyle oyundan düşüyordum ve bu yüzden uzaklaştırma alıyordum. Sonra gene hata aldım ve 1 yıl ban yedim. Hesaba para yatırmıştım, iade alamadım. Bazı makalelere baktığımda Riot Games donanım sorunu olduğunda sistemleri bunu algılayıp ceza vermiyormuş ama donanım sorunu olmasına rağmen 1 yıl ban yedim. Para iade yapmıyorlar, bilet attım cevap vermediler, ne yapmam lazım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba Valorant oynarken donanım sıkıntısı nedeniyle oyundan düşüyordum ve bu yüzden uzaklaştırma alıyordum sonra gene hata aldım ve 1 yıl ban yedim hesaba para yatırmıştım iade alamadım bazı makalelere baktığımda Riot Games donanım sorunu olduğunda sistemleri bunu algılayıp ceza vermiyormuş ama donanım sorunu olmasına rağmen 1 yıl ban yedim para iade yapmıyorlar bilet attım cevap vermediler ne yapmam lazım.

Hocam ben donanımda değil. Riot Vanguard çöktüğü ve bildiğimiz keyfe çalışmayıp PC'ye 2-3 defa yeniden başlatmamı istemesinden dolayı ban yedim bir de üstüne - kp yedim. Çok saçma bir sistem fakat yapacak bir şey yok. Ayrıca 1 yıl ban biraz fazla geldi Riot destek ne dedi bu durum için eğer yazdıysaniz.

Merhaba, Valorant oynarken donanım sıkıntısı nedeniyle oyundan düşüyordum ve bu yüzden uzaklaştırma alıyordum. Sonra gene hata aldım ve 1 yıl ban yedim. Hesaba para yatırmıştım, iade alamadım. Bazı makalelere baktığımda Riot Games donanım sorunu olduğunda sistemleri bunu algılayıp ceza vermiyormuş ama donanım sorunu olmasına rağmen 1 yıl ban yedim. Para iade yapmıyorlar, bilet attım cevap vermediler, ne yapmam lazım?
Nasıl bir donanım sıkıntısı yaşadınız, Riot Games'in geri adım atıcağını sanmıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı