Valorant'ta esporcu olmak

riass

Hectopat
Merhaba 14 yaşındayım Valorant'ı betadan beri oynuyorum şu an rankım immortal. Bilgisayarım pek iyi değil 60 Hz 60 FPS'im yazın çalışıp güzel bir PC alacağım. Kendimi iyi bir oyuncu olarak görüyorum arkadaşlarımda öyle diyor. Nasıl esporcu olabilirim? Tavsiyelerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
14 yaşındasınız ve hayaliniz e-sporcu olmak. Ben olsam, sizin yerinizde yabancı dil öğrenmenizi ve onu geliştirmenizi öneririm. Sonra başka hayallere yelken açmanız olur.

Hayalim subay olmak rahat İngilizce konuşabiliyorum 2. dil olarak da Almanca çalışıyorum esporu hobi olarak yapacağım.

Hayalim subay olmak rahat İngilizce konuşabiliyorum 2. dil olarak da Almanca çalışıyorum esporu hobi olarak yapacağım.

E-sporu hobi olarak yapamazsınız, eğer yapacaksanız tüm hayatınızı ona göre düzenlemeniz gerekir, cidden istediğinizden eminseniz yapmanızı öneririm. Subay olmak istediğinizi söylemişsiniz ama hem e-sporcu hem de subay olmanız çok zor hatta imkansız diyebilirim, ama illa denemek, yapmak istiyorum derseniz önerim yabancı dilinize çok önem vermeniz, her gün 1-1.5 saat aim antrenmanı yapıp sürekli oyun içinden DM atmanız ve profesyonel maçları izleyip oradaki oyuncuların nerede ne yaptığını izlemeniz (sadece izlemek için izlemeyin, maçı analiz edin).

Yeni konular

Geri
Yukarı