Valorant'ta FPS arada bir düşüyor

Ethem Efe

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Kocaeli gölcük
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
4060Tİ 16 GB RAM Ryzen 5 5500 Cooler Master 120L XTB 1 TB SSD
Meslek
Öğrenci
Valorant'ta 5 10 dakika 120 130 FPS alıyorum sonra 10 15 saniyeliğine 50 60 FPS'e düşüyor nedense. Ekran kartını silip yüklemiştim FPS düşmesi vardı o düzeldi ama şimdi bu başladı. Neden olabilir? Eskiden olmuyordu ısınma falan değil.

Son düzenleyen: Moderatör:
Valorant'ta 5 10 dakika 120 130 FPS alıyorum sonra 10 15 saniyeliğine 50 60 FPS'e düşüyor nedense. Ekran kartını silip yüklemiştim FPS düşmesi vardı o düzeldi ama şimdi bu başladı. Neden olabilir? Eskiden olmuyordu ısınma falan değil.

Sistem özellikleriniz nedir? Ayrıca sıcaklık değerlerini paylaşır mısınız? Muhtemelen işlemcinin veya ekran kartının ısınması sonucu oluyor bu durum.

Kullanmış olduğunuz ürün temizlik açısından toz vb. olarak temiz mi?
Ürün kaç yıllık ? Her cihazın bir yaşlılık evresi var sonuçta
İşlemciniz hali hazırda sisteminize göre ısınan bir model ise bu sorun olabilir
Oynamış olduğunuz oyunun kendisiyle alakalı da olabilir yaşadığınız sorun

+ yeni konu açmış fps düşmeleri yaşayan kullanıcılar mevcut forum sayfasını yenileyin

Termal macun yenile.
İşlemciden kaynaklı olduğunu düşünüyorum.
Virüs taramasıda yap.
Daha 2 hafta oldu iç temizlik ve termal macun yenilemesi yapılmalı. DDU İle ekran kartını silip yeniden yükleyene kadar birşey yoktu.

Geri
Yukarı