Valorant'ta gelişeceğim diye üniversiteyi bıraktım

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Rank kasmaya çalışıyorum. Stresten oyunu oynayamıyorum. Sürekli tedirginim. Şimdi diyeceksiniz kasma altı üstü bir oyun. Şöyle söyleyeyim. Ben bu oyunda gelişeceğim diye üniversiteyi bıraktım. Evet yanlış duymadınız üniversiteyi bıraktım. Benim acilen Radiant olmam lazım. Kendimi geliştirmem lazım. Sürekli üzerimde stres var. Tavsiyelerinizi bekliyorum. Hata yapmışsın gibi cümleler söylemeyin rica ediyorum. Ben her şeyin farkındayım.

Umarım 3 yıl sonra Burger King'te kasiyer olmazsın yolun açık osun GL.

Valorant için üniversiteyi bırakmak nedir? Alt tarafı oyun. Radiant olsan ne olacak? İleride iş başvurusu yaptığında Valorant'ta Radiant oldum dersin artık. Suratına kapıyı çarparlar.

Aslında e spora önem veren bir oyun ama tanınmak sıkıntı tanınma olayı halledilirse neden olmasın diye düşünüyorum şahsi olarak.

1 yıl daha mezuna kalmış olursun en kötü ne olabilir ki? Belki başarılı bir e-sporcu olacakken bırakıp okula gitseydin ileride vicdan azabı çekebilirdin ama 1 yıl geç üniversiteye gitmek dünyanın sonu değil. Zaten ilk 60 binde değilsen üniversite okumuşsun okumamışsın çok bir önemi yok.

Rank kasmaya çalışıyorum. Stresten oyunu oynayamıyorum. Sürekli tedirginim. Şimdi diyeceksiniz kasma altı üstü bir oyun. Şöyle söyleyeyim. Ben bu oyunda gelişeceğim diye üniversiteyi bıraktım. Evet yanlış duymadınız üniversiteyi bıraktım. Benim acilen Radiant olmam lazım. Kendimi geliştirmem lazım. Sürekli üzerimde stres var. Tavsiyelerinizi bekliyorum. Hata yapmışsın gibi cümleler söylemeyin rica ediyorum. Ben her şeyin farkındayım.

Bir daha oku.

Valorant için üniversiteyi bırakmak nedir? Alt tarafı oyun. Radiant olsan ne olacak? İleride iş başvurusu yaptığında Valorant'ta Radiant oldum dersin artık. Suratına da kapıyı çarparlar.

Yapacağım iş oyunla bağlantılı olduğu için merak etme kapıyı çarpmazlar.
Eğer böyle düşünüyorsan durum daha vahim.
İnsanların hayallerinin peşinden gitmesi ne kadar yazık bir durum olabilir ki?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı