Valorant'ta hak ettiğim rankta mıyım?

Altın 2'yim ve Sage olarak rekabette ortalama 10-15 Asist ve 15-25 arası Kill alıyorum. Oyun takibine ve süreyi avantajıma kullanma konusuna dikkat ederim. Olabildiğince info vererek oynarım ve haritayı da olabildiğince gözlemlerim. Peek atma konusunda biraz zayıfım. Ne kadar kafayı hedef alsam da genel olarak gövdeye çalışıyorum. Sizce hak ettiğim rankta mıyım?

Mesela bu şekilde bir açıklama ile ben de size sorayım dedim :)

Altın 2'yim ve Sage olarak rekabette ortalama 10-15 asist ve 15-25 arası kill alıyorum. Oyun takibine ve süreyi avantajıma kullanma konusuna dikkat ederim. Olabildiğince info vererek oynarım ve haritayı da olabildiğince gözlemlerim. Peek atma konusunda biraz zayıfım. Ne kadar kafayı hedef alsam da genel olarak gövdeye çalışıyorum. Sizce hak ettiğim rankta mıyım?

Mesela bu şekilde bir açıklama ile ben de size sorayım dedim :)

Doğru diyorsunuz hocam.

Bronz 3'üm rekabette en çok oynadığım ajan Sage bir maçta ortalama 20-30 kill 5-6 asist yapıyorum. İnfo vererek oynuyorum. Çoğunlukla tap atıyorum. Sakin bir şekilde peek atıyorum.
Vandal oynuyorum.

Bilmiyorum benim rankım bronz 3 ve ben zar zor 60 FPS veren drop yiyen bir laptop ile Minecraft oynarmış gibi oynayıp Silver'a kadar çıkabildim.

Valorant CS gibi olmadığı için isterseniz 40 vurun bir işe yaramıyor. Ben en son Altın 2 de bırakmıştım Tekrar bir rütbemi belirleyeyim dedim. Dengesiz takım arkadaşları yüzünden 5 maç sonrası beni Gümüş 3E attı. (Bu arada 8-12 arası vuruyorum).
Dengesiz Takım Arkadaşı = Oyun içi öldüğünde bilgi vermeyen, Sürekli desenli vandal veya Phantom isteyen, sürekli annecilik yapan ve IQ seviyesi yerlerde olanlar.

Değilsin hocam, gold 3 olman lazım ilerde olursun zaten maalesef şansa çok kötü takımlar denk gelebiliyor :/
Ya hocam Allah için artık şu takım kötü bahanesini bırakın. Ben yaklaşık 9 ay önce henüz adam akıllı bilgisayarım yokken, oyunu 50-60 FPS civarlarında oynarken gümüşteydim. Ben de aynı bu arkadaş gibi orta modda 20-25 vuruyordum ama bir türlü çıkamıyordum. Şuan iyi bir sistemim var ve Elmastayım, VALORANT denen oyunda iyi oynarsanız kazanır ve rütbe atlarsınız. Takım kötü, insanlar toxic gibi bahanelerin arkasına saklanmayın.

Valorant orta modda 20-22 civarı vuruyorum bronz 3'üm hak ettğim rankta mıyım?
Bu kıyası yapıyorsan evet, hak ettiğin rütbedesin.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı