Valorant'ta hakaret eden oyuncuyu raporlama

kklkkj

Femtopat
Daha fazla  
Abi bu Valorant'ı anlamıyorum. Derecesiz girdim, savo aldım, tabii o zaman ismini bilmiyorum, adam bana sen yenisin deyip ana bacı sövmeye başlıyor. Köşede falan sıkıştırdı 3 el, bunu report edebilir miyim?

Abi bu Valorant'ı anlamıyorum. Derecesiz girdim, savo aldım, tabii o zaman ismini bilmiyorum, adam bana sen yenisin deyip ana bacı sövmeye başlıyor. Köşede falan sıkıştırdı 3 el, bunu report edebilir miyim?
Oyun icinden ettiysen yeterli zaten. Yeni sistem ile voice chat falan da kayit ediliyor. Oyun icinden etmediysen ve karsilasma gecmisinden silindiyse, etiket dahil tam ismini biliyorsan yine de ticket atarak da report edebilirsin.

Kariyer kısmından adamla oynadığınız maça girin. İsmini bilmeseniz bile karakterden tanırsınız. Bildiğim kadarıyla oradan report atılıyor. Eğer tekrardan maçınıza öyle birileri gelirse esc basıp report kısmından şikayetinizi belirtmeniz yeterli.

Oyun içerisinde takımı sabote etme ve de hakaretten raporlayın kendisini. Çoğu kişi inanmıyor ama bu rapor sistemi gayet güzel şekilde çalışıyor. Oyun içinde yapmayı unuttuysanız sonrasında kariyer kısmınızda ilgili maça girip bizzat şahsı seçerek raporlama da yapabilirsiniz. :)

Oyun içinde ESC tuşuna basınca "KARŞILAŞMA" ekranında oyuncuların kenarında raporla seçeneği var. Oradan raporlayabilirsiniz. İlla ceza yiyorlar raporlamaktan çekinmeyin. Birden fazla da raporlarsanız spama düşüyor diye biliyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı