Valorant'ta haksız cihaz banı yedim

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bende ban yedim de ben emülatör yüzünden yedim haksız yere, sen bile bile hile indirmişsin kusura bakma ama iyi olmuş. hile ile kendini nasıl tatmin edeceksin anlamadım. bu arada hwin ban anakart, işlemci, ekran kartı herhangi bir donanıma atılabiliyor diye biliyorum.

Kanka sana yemin ediyorum hile açacaktım ama PC'ye virüs bulaştı hileyı hiçbir şekilde açmadım çunku PC'ye virüs bulaştırdım PC kafayı yedş birkaç saat sonra düzelttim ve hesabıma ban attılar ayrıca cihaz banı yedim.

Kullanmadım.

Anakart değişince yüksek ihtimal değişir mi?
Abi kafayı yiyeceğim ya. İndirip kullanamadığın hilede virüs var diye ban yedin ve mağduru mu oynuyorsun hala? Niye hile kullanmaya çalıştın?

Çok güzel olmuş bence. O hileyi kullanamadan kim vurduya gidip ban yedin ya içimin yağları eridi.

DC versene oradan yazarsın

Vın vın açın yolu! Valorant hilecisi geliyor!

kisspng-disability-disabled-parking-permit-sign-wheelchair-wheelchair-5ac78c76112135.804695461...png

Kanka sana yemin ediyorum hile açacaktım ama PC'ye virüs bulaştı hileyı hiçbir şekilde açmadım çunku PC'ye virüs bulaştırdım PC kafayı yedş birkaç saat sonra düzelttim ve hesabıma ban attılar ayrıca cihaz banı yedim.

Kullanmadım.

Anakart değişince yüksek ihtimal değişir mi?
Vanguard oyun kapalıykende bilgisayarınızı tarayan bir anti-hack sistemi. Siz indirmeye çalıştığınız anda bunu tespit etmiş olabilir. Veya hali hazırda fixlenmiş bir hileyide indirmiş olabilirsiniz. Dikkat ederseniz oyun kapalıyken bile gizli simgeler bölümünde vanguard aktif ve dosyalarınızı tarıyor.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı