Valorant'ta hesap satın almak mantıklı mı?

Süleyman Pro

Decipat
Yer
Yalova
Daha fazla  
Meslek
Serbest meslek erbabi
Merhaba. Hesap alıp satmanın yasak olduğunu biliyorum fakat hesap dizmek çok pahalıya geliyor. Sağlam bir siteden hesap alsam hesabın geri alma durumundan başka sıkıntı olur mu?

Daha bugün GameSatış'tan 1000TL'ye hesap alan bir arkadaşın hesabı geri alınmış, telefon numarasını satıcı engellemiş. Gamesatışa söyleyip gerekli hukuki yola başvuracağız gibisinden muhabbet döndü.

Merhaba. Hesap alıp satmanın yasak olduğunu biliyorum fakat hesap dizmek çok pahalıya geliyor. Sağlam bir siteden hesap alsam hesabın geri alma durumundan başka sıkıntı olur mu?

Hesabın her şeyini değiştirseniz bile eski sahibi eski bilgileri verip şikayet edebiliyor ve hesabı geri alabiliyor diye duymuştum en mantıklısı hiç girmemek.

Gocam kesinlikle öyle bir hataya düşmeyin 3 kere hesap satın aldım adamlar riotaa bir mesaj yolluyor sonra hesap elinizden gidiyor

Sağlam bir site neresi? Hesabın geri gitmediği bir sağlam site olsaydı herkesin haberi olurdu diye düşünüyorum. Biliyorum hesap dizmek hesap almaya göre %500+ daha pahalı bir durum. Bence elde kalan parayı 3 günlük hesap kiralama (!) için yatırmaya değmez.

Hizmet Şartları
Resmi Hizmet Şartları sayfasında bahsedildiği üzere hesap satışı ve giriş bilgilerinin paylaşımı yasak. (bkz: 1.4. Hesabımı veya giriş yapmamı sağlayan kimlik bilgilerimi paylaşabilir veya satabilir miyim? (Hayır.))

Sağlam bir site neresi? Hesabın geri gitmediği bir sağlam site olsaydı herkesin haberi olurdu diye düşünüyorum. Biliyorum hesap dizmek hesap almaya göre %500+ daha pahalı bir durum. Bence elde kalan parayı 3 günlük hesap kiralama (!) için yatırmaya değmez.
Tamam hocam öyle yapacağım.Vereceğim 700-800tlye bir adet bıçak ve op skini alsam beni idare edecek bir hesabım oldu gibi:D

Ben kendimi biliyorum sattığım hesaba bir daha girmem de almam da geri. Çünkü o artık benim değildir. Şu ana kadar 2 valorant hesabı sattım dizili olan. Ben ne geri aldım ne bir kere giriş yaptım sattıktan sonra. Adam geldi 3 4 ay sonra hesap elimden gitti dedi. Bu normal çünkü ben de biliyorum bir kaç ay sonra hesaba bir şey olup kitleniyor ve güvenlik sorularının hepsini bilmen gerekiyor. Bu da zor. Arkadaşa da demiştim güvenlik sorularım yok diye. Ben de bunu denedim bende de aynısı oldu. Satıcı geri almasa bile hesap bir kaç ay sonra *gidebiliyor* ve o kadar soruyu almanız zor olacaktır. Yani önerim alma ne olursa olsun.

Geri
Yukarı