Valorant'ta hile kullanmamama rağmen ban yedim

Maraza25

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Asus ROG Strix G15
Meslek
Öğrenci
Merhaba Technopat sosyla kullanıcıları ortalama 1 saat once hesabımda 1 Mac attım ve 2. Mac'ı atmak istediğimde bir hata alıyordum, internetten baktığımda sunucular güncelleniyormuş ondan oluyormuş ben de oyundan cıktım şimdi tekrar girmek istediğimde 3. parti yazılım kullanmaktan kalıcı ban yediği gözüküyor. Hesabım oyunun 1. bölümünden beridir var ve şu anda yücelk hesapta bolca da skin var aktif olarak kullandığım bir hesaptı ama şöyle bir problem var yaklaşık 1 hafta once hesabıma girdiğimde hesamında değişiklikler vardı Mac atılmıştı skinlerim değişmişti. Tuş atamalarım vb bende hemen şifremi değiştirdim o zaman da ban yemişti o yüzden bu güne kadar oynayamıştım. Bununla bir bağkantısı olabilir mi? Hesabımım açıılma ihtimali var mı? Ne yapmam gerekiyor bu durumda?

Güncelleme: Riot'a bilet gönderdim bu sürecte dikkat etmem gereken bir şey var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba Technopat sosyla kullanıcıları ortalama 1 saat once hesabımda 1 Mac attım ve 2. Mac'ı atmak istediğimde bir hata alıyordum, internetten baktığımda sunucular güncelleniyormuş ondan oluyormuş ben de oyundan cıktım şimdi tekrar girmek istediğimde 3. parti yazılım kullanmaktan kalıcı ban yediği gözüküyor. Hesabım oyunun 1. bölümünden beridir var ve şu anda yücelk hesapta bolca da skin var aktif olarak kullandığım bir hesaptı ama şöyle bir problem var yaklaşık 1 hafta once hesabıma girdiğimde hesamında değişiklikler vardı Mac atılmıştı skinlerim değişmişti. Tuş atamalarım vb bende hemen şifremi değiştirdim o zaman da ban yemişti o yüzden bu güne kadar oynayamıştım. Bununla bir bağkantısı olabilir mi? Hesabımım açıılma ihtimali var mı? Ne yapmam gerekiyor bu durumda?

Güncelleme: Riot'a bilet gönderdim bu sürecte dikkat etmem gereken bir şey var mı?

Bilet göndermişsiniz bu süreçte onlardan gelecek mesajları iyi okuyunuz hocam. bug yaparak round falan aldıysanız açılmayabilir.

Bilet göndermişsiniz bu süreçte onlardan gelecek mesajları iyi okuyunuz hocam. Bug yaparak round falan aldıysanız açılmayabilir.

Bug yaptım ama yapalı 1 yıl olmuştur yakın zamanda yok.

Sizinde dediğiniz üzere hesap bilgileriniz ele geçirilmiş ve o esnade hile kullanılmış. Ban yeni atılmış olabilir. Geçen gün yakın bir arkadaşım ciddi anlamda imkansız bir vuruş yapıp gözümün önünde ban yemişti. Tabii hemen kaldırdılar banı. Yoksa sizde mi epik bir vuruş sergilediniz?

Hile kullanan arkadaşınız falan oldu mu?
Hilecilerin arkadaslarinada ban atıyorlar (maç oynadiysa onlarla)

Arkadaşlarımın hepsinin rankı benden düşük yani kullansalar bu rankta olmazlar diye düşünüyorum ama cok fazla oyundan arkadaş ekleyip Mac giriyorum ondan olmuş olabilir.

Arkadaşlarımın hepsinin rankı benden düşük yani kullansalar bu rankta olmazlar diye düşünüyorum ama cok fazla oyundan arkadaş ekleyip Mac giriyorum ondan olmuş olabilir.

Belki gizli kullananlar olabilir hocam ben hileciyle tanıştım 2 maç ranked kazandırdı bana hatta ben ya kapat falan diyordum 3. maç 2mizde ban yedik.

Adamlar otomatik mesajla geri döndüler ne sacma iş daha neyden ban yediğimi bilmiyoru ama para yatırdığım hesap oundan siliniyor ne güzel iş ya

Geri
Yukarı