Valorant'ta HWID yiyen parça öğrenilebilir mi?

TheErdem

Hectopat
Daha fazla  
Valorant'ta HWID ban yemişim. Nedenini söylemeye gerek yok ama bilin ki hile kullanmadım. Banımı hangi parçaya attıysa onu değiştirmeyi düşünüyorum. Valorant'a ticket atarak ya da başka bir yöntemle banın hangi bilgisayar parçama atıldığını öğrenme imkanım var mı?

Valorant'ta HWID ban yemişim. Nedenini söylemeye gerek yok ama bilin ki hile kullanmadım. Banımı hangi parçaya attıysa onu değiştirmeyi düşünüyorum. Valorant'a ticket atarak ya da başka bir yöntemle banın hangi bilgisayar parçama atıldığını öğrenme imkanım var mı?

Riot'a ticket atsan asla söylemezler. Yine de şansını dene istiyorsan. HWID banlar bu yüzden sıkıntılı. Hangi parçaya attıklarını bilmiyorsun. Ekran kartına attılarsa yandın :D

Bazı yerlerde harddisk diye duymuştum.

Hile kullanmayarak HWID ban yediysen zaten ticket aç niye parça değişiyosun?

Valorant'ta cihaz banı sisteminizin BIOS'na gömülü UUID'sine, anakartınızın güncel seri numarasına, cihazınıza takılı tüm disklerin uniqueid (eşssiz id)sine ve volume idlerine atılır.
BIOS türünüz AMI ise size oldukça yardımım dokunabilir :)

Windows'dan çektiği için HWID Changer araçları işine yarayacaktır. Parça değiştirmeden önce denemeni tavsiye ederim. Yanlış uygulama virüs yemene sebep olur bu arada.

Pek zannetmiyorum.
@lieanddippydeath'da HWID ban yemişti, belki o biliyordur.

Yeni konular

Geri
Yukarı