Valorant'ta HWID yiyen parça öğrenilebilir mi?

Hocam bende sizin gibi haksız yasaklanmıştım. 220 TL yatırdığım ve 4 ay işsiz gibi kastığım hesabım gitmişti. Sonradan biraz tecrübem, biraz tavsiyeler ile cihaz banımı kaldırdım. Eğer cihazının anakartı eski veya yeni ise farklı farklı methodlarım mevcut. Ekle beni konuşalım Discord üzerinden: waytner#9295

Pek zannetmiyorum.
@lieanddippydeath'da HWID ban yemişti, belki o biliyordur.
Ben de hile açtığım için ban yemiştim ve hiçbir parçayı değiştirmeden HWID banımı kaldırdım. Sosyal için bu iki gün içerisinde "HWID Ban Kaldırma" rehberi açabilirim. :)

Bu arada genelde donanım banını anakarta ve diskinize atarlar. Bazen sadece anakarta da atabiliyorlar. Haliyle IP ve MAC banı da oluyor.

Ondan sonra tekrar mesaj atarsan cevap yazarlar. Ama ben rastgele donanım banı yiyeceğini sanmıyorum. Büyük ihtimalle konu sahibi hile veya oyuna etki eden başka bir yazılım kullandı.

Maalesef öyle değil. Bilip bilmeden yazmayın lütfen. Aynı konu üzerinden tekrar mesaj atarsanız, eğer bir daha bize sürekli böyle mesajlar atarsanız mesajlarınıza cevap vermeyeceğiz açıklamasına benzer bir mesaj atıyorlar. Haksız donanım banını şöyle örneklendireyim CS:GO üzerinden: Örneğin CS:GO'da bilgisayarında ne kadar hile olursa olsun, oyuna enjekte etmediğin sürece ve VAC enjekte ettiğini görmediği sürece Overwatch dışında asla yasaklanmıyorsun. Ama Valorant'ta, örneğin 10 farklı kişi seni hile olarak bildirirse, Vanguard yavaş yavaş bilgisayarını izliyor, açtığın açmadığın tüm dosyaların loglarını saklıyor ve Valorant Vanguard ekibine yolluyor. Vanguard ekibi de eğer bilgisayarında crack oyun, başka oyunun veya Valorant'ın hilesi, bildiğin veya bilmediğin herhangi bir virüsü, Vanguard'ın kaydettiği loglarda görürse maalesef cihaz yasaklanıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Dostlar neden HWID yediğimi söyleyeyim. (emin değilim.) Büyük ihtimal inanmayacaksınız ama. Geçen bizim eve bir misafir geldi ve herkesin derdi misafir çocuğu bilgisayarın başına oturdu. CS:GO'da botlarla alıştırma açmıştım ona. Gittim yemek yedim geldiğimde kapatmış oyunu. Onlar gittikden sonra bilgisayara oturduğumda çöp kutusunda ".dll" uzantılı bir dosya vardı ki genellikle hile oluyorlar. Büyük ihtimal o çocuk bir şey yaptı dediğim gibi inanacağınızı sanmıyorum biraz saçma ama gerçekten bu oldu. :)
Hocam bende sizin gibi haksız yasaklanmıştım. 220 TL yatırdığım ve 4 ay işsiz gibi kastığım hesabım gitmişti. Sonradan biraz tecrübem, biraz tavsiyeler ile cihaz banımı kaldırdım. Eğer cihazının anakartı eski veya yeni ise farklı farklı methodlarım mevcut. Ekle beni konuşalım Discord üzerinden: waytner#9295
Tamam ekliyorum.
Maalesef öyle değil. Bilip bilmeden yazmayın lütfen. Aynı konu üzerinden tekrar mesaj atarsanız, eğer bir daha bize sürekli böyle mesajlar atarsanız mesajlarınıza cevap vermeyeceğiz açıklamasına benzer bir mesaj atıyorlar. Haksız donanım banını şöyle örneklendireyim CS:GO üzerinden: Örneğin CS:GO'da bilgisayarında ne kadar hile olursa olsun, oyuna enjekte etmediğin sürece ve VAC enjekte ettiğini görmediği sürece Overwatch dışında asla yasaklanmıyorsun. Ama Valorant'ta, örneğin 10 farklı kişi seni hile olarak bildirirse, Vanguard yavaş yavaş bilgisayarını izliyor, açtığın açmadığın tüm dosyaların loglarını saklıyor ve Valorant Vanguard ekibine yolluyor. Vanguard ekibi de eğer bilgisayarında crack oyun, başka oyunun veya Valorant'ın hilesi, bildiğin veya bilmediğin herhangi bir virüsü, Vanguard'ın kaydettiği loglarda görürse maalesef cihaz yasaklanıyor.
Crack oyunumda yok aslında.

Yeni konular

Geri
Yukarı