Valorant'ta karşılaşma bulunca oyun donuyor

DolunayS31

Centipat
Daha fazla  
Valorant karşılaşma bulunca donuyor ve bu sorunun düzelmesi için kapatıp açmam gerekiyor. Ve bu da SSD'nin ömrüne ağır etkisi oluyor. Bu sorunu nasıl çözebilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Drivetlarını güncelle en olmadı Bi silip tekrar yükle benim bildiğim oyunluk Bi problem olsaydı riot onarma yapardı sen Driverlarını Bi güncelle bide ekran kartın nedir

SSD ömrü ile ne alakası var anlamadım. Pcyimi kapatıyorsunuz oyunu mu? Donmadan kastınız kilitlenme gibi bir şey mi?

Bilgisayarın güç butonuna basarak elektrik akışını kesmek zorunda kalıyorum.
Bilgisayar donuyor hiçbir şeye giremiyorum. Klavye çalışıyor ama ne yazdığımı falan göremiyorum. Ekran kilitleniyor yani.

Drivetlarını güncelle en olmadı bir silip tekrar yükle benim bildiğim oyunluk bir problem olsaydı Riot onarma yapardı sen driverlarını bir güncelle bir de ekran kartın nedir?

Driver Booster ile güncelliyorum şimdi Valorant'u kaldırdım ama geri yükleyeceğim olursa çözüm olarak işaretlerim.

Bilgisayarın güç butonuna basarak elektrik akışını kesmek zorunda kalıyorum.
Bilgisayar donuyor hiçbir şeye giremiyorum. Klavye çalışıyor ama ne yazdığımı falan göremiyorum. Ekran kilitleniyor yani.

Driver Booster ile güncelliyorum şimdi Valorant'u kaldırdım ama geri yükleyeceğim olursa çözüm olarak işaretlerim.

Driver Booster ile güncelleme yapmanı önermem uygun sürücüleri ürünün kendi markası driver destek kısmından indirmen daha sağlıklı olacaktır.

Geri
Yukarı