Valorant'ta kendinizi nasıl fark ettirirsiniz?

garipgamerr

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar arkadaşlar, oyunlarda iyi oynadığımız zaman kendimizi nasıl fark ettirebiliriz? Yayın açmak faydalı olur mu? Kendimi daha da geliştirmek istiyorum. Yardımcı olur musunuz? Şimdiden teşekkürler.
Not: Oyun Valorant.

Merhabalar arkadaşlar, oyunlarda iyi oynadığımız zaman kendimizi nasıl fark ettirebiliriz? Yayın açmak faydalı olur mu? Kendimi daha da geliştirmek istiyorum. Yardımcı olur musunuz? Şimdiden teşekkürler.
Takım kurup yerel turnuvalara katılabilirsin, yayın açarsın, veya top 10-20'ye girersin, seni farkederler.

Ailenle yaşıyorsan yayını denemeni önermem aniden odana baskın yiyim kendini fark ettirmek yerine rezil edebilirsin.
Örnek.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ünlü değil isen esporcu olamazsın şimdi bbl e falan bak hepsi ünlü diye esporcu aim DLL russ bir de aslan oynuyor lego'nun yerine davul koy daha çok kill alır. Yayın açıp oynayın eğer iyiyseniz.

Bulabildiğin tüm turnuvalara bir takım oluşturup katıl, youtube kanalı açıp gameplay videoları atabilirsin. Twitch yayınlarını bence youtube'da bir kitle elde ettikten sonra dene çünkü gelişmen daha kolay olur. Şuan youtube'da takip ettiğim Loopy var. Kendiside vaktinde youtube ile başlamıştı ve şimdi çok güzel yerlere geldi. Gameplay cliplerini ünlü yayıncılara yaymaya ve izletmeye çalış.

Ailenle yaşıyorsan yayını denemeni önermem aniden odana baskın yiyim kendini fark ettirmek yerine rezil edebilirsin.
Örnek.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Kamera açmak zorunda değil ki?

Geri
Yukarı