Valorant'ta kendinizi nasıl fark ettirirsiniz?

@TownOfKetchup hahahaha? komik birşey yok legonun iyi oynadığını savunuyorsunuz sanarım?
Merhabalar arkadaşlar, oyunlarda iyi oynadığımız zaman kendimizi nasıl fark ettirebiliriz? Yayın açmak faydalı olur mu? Kendimi daha da geliştirmek istiyorum. Yardımcı olur musunuz? Şimdiden teşekkürler.
Not: Oyun Valorant.
Yayın açmak faydalı evet.

Ailenle yaşıyorsan yayını denemeni önermem aniden odana baskın yiyim kendini fark ettirmek yerine rezil edebilirsin.
Örnek.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Ailesine söyler?

Ünlü değil isen esporcu olamazsın şimdi bbl e falan bak hepsi ünlü diye esporcu aim DLL russ bir de aslan oynuyor lego'nun yerine davul koy daha çok kill alır. Yayın açıp oynayın eğer iyiyseniz.
Bu tip oyunlar takım oyunlarıdır ve her kolu olan iyi oyuncudur diye bir kural yok. Bazen mantıklı bir karar aimi senden daha iyi bir oyuncuyu yenmeni sağlayabilir. BBL fanı değilim ama böyle düşünmek mantıksız. Takımdaki her bir bireyin takımda bir görevi var. Legoo nun görevi IGN diye biliyorum aynı diğer spor dallarındaki kaptanlar gibi oyunu kuruyor ve maç analizi yapıyor oyun esnasında, bu da onun görevi. Kill almakta russ ve aim'in görevi. Aslan hibrit bir oyuncu. Kero'nun da çok güzel clutchları oluyor genelde clutch roundları daha iyi alıyor.

@TownOfKetchup hahahaha? komik birşey yok legonun iyi oynadığını savunuyorsunuz sanarım?

Yayın açmak faydalı evet.
Hayır, legoo gitsin yayın yapsın da, sadece davul benzetmeniz komiğime gitti 😂
Bu tip oyunlar takım oyunlarıdır ve her kolu olan iyi oyuncudur diye bir kural yok. Bazen mantıklı bir karar aimi senden daha iyi bir oyuncuyu yenmeni sağlayabilir. BBL fanı değilim ama böyle düşünmek mantıksız. Takımdaki her bir bireyin takımda bir görevi var. Legoo nun görevi IGN diye biliyorum aynı diğer spor dallarındaki kaptanlar gibi oyunu kuruyor ve maç analizi yapıyor oyun esnasında, bu da onun görevi. Kill almakta russ ve aim'in görevi. Aslan hibrit bir oyuncu. Kero'nun da çok güzel clutchları oluyor genelde clutch roundları daha iyi alıyor.
IGL*

Bu tip oyunlar takım oyunlarıdır ve her kolu olan iyi oyuncudur diye bir kural yok. Bazen mantıklı bir karar aimi senden daha iyi bir oyuncuyu yenmeni sağlayabilir. Bbl fanı değilim ama böyle düşünmek mantıksız. Takımdaki her bir bireyin takımda bir görevi var. Legoonun görevi ıgn diye biliyorum aynı diğer spor dallarındaki kaptanlar gibi oyunu kuruyor ve maç analizi yapıyor oyun esnasında, bu da onun görevi. Kill almakta russ ve Aim'in görevi. Aslan hibrit bir oyuncu. Kero'nun da çok güzel Clutch'ları oluyor genelde Clutch roundları daha iyi alıyor.

Raze oynayan oyuncunun görevi saldırmaktır hocam. Keroya lafım yok tokmak kafa iyidir gene de lego kötü be hocam Raze main adam herkesten az vuruyor vurmasıda önemli değil sprayları falan bazen çok iğrenç oluyor.
Hayır, legoo gitsin yayın yapsın da, sadece davul benzetmeniz komiğime gitti 😂

Igl*

Tamam kusura bakma :D

Raze oynayan oyuncunun görevi saldırmaktır hocam. Keroya lafım yok tokmak kafa iyidir gene de lego kötü be hocam Raze main adam herkesten az vuruyor vurmasıda önemli değil sprayları falan bazen çok iğrenç oluyor.

Tamam kusura bakma :D
Alışkanlıklar böyle hocam mesela ben de ilk başladığım zamanlarda raze mainimdi şimdi killjoya döndüm raze oynamaya öyle alışmışım ki defansif oynayamıyorum killjoy ile. Yani raze düellocu bir ajan fakat çok yönlü bir karakter. Hem kitlesel hasar verebiliyorsun hem dikkatleri çekebiliyorsun. Legoo takımda öldürmekten çok side'a uçarak dikkat dağıtıyor alabildiği kill'i alıyor. Bazen insanları uzaktan izlemek ve değerlendirmek doğru olmayabiliyor. Pek çok kişi Legoo'nun yerinde olsam kat kat daha iyi oynarım diyodur ama ben eminim ki o pek çok kişinin heyecan ve adrenalin kontrolü yoktur. Fark edersiniz ki piyasadaki sağlam oyuncuların çoğu e-spor geçmişi olan insanlar. Bu insanlar amatörlük, heyecanlanma ve kriz yönetimi gibi şeyleri aşmış insanlar. Daha iyi oynarım diyen pek çok insanın turnuvalarda kalp krizi geçirebileceğinden yüzde yüz eminim ama ıspatlayamam :D

Alışkanlıklar böyle hocam mesela ben de ilk başladığım zamanlarda Raze mainimdi şimdi killjoya döndüm Raze oynamaya öyle alışmışım ki defansif oynayamıyorum Killjoy ile. Yani Raze düellocu bir ajan fakat çok yönlü bir karakter. Hem kitlesel hasar verebiliyorsun hem dikkatleri çekebiliyorsun. Legoo takımda öldürmekten çok Side'a uçarak dikkat dağıtıyor alabildiği Kill'i alıyor. Bazen insanları uzaktan izlemek ve değerlendirmek doğru olmayabiliyor. Pek çok kişi Legoo'nun yerinde olsam kat kat daha iyi oynarım diyordur ama ben eminim ki o pek çok kişinin heyecan ve adrenalin kontrolü yoktur. Fark edersiniz ki piyasadaki sağlam oyuncuların çoğu e-spor geçmişi olan insanlar. Bu insanlar amatörlük, heyecanlanma ve kriz yönetimi gibi şeyleri aşmış insanlar. Daha iyi oynarım diyen pek çok insanın turnuvalarda kalp krizi geçirebileceğinden yüzde yüz eminim ama ıspatlayamam :D

Olabilir ama ben legodan iyi oynuyorum demedim zaten. Legoo değişse futu yenebilirlerdi ama olsun yapacak bir şey yok.

Olabilir ama ben legodan iyi oynuyorum demedim zaten. Legoo değişse futu yenebilirlerdi ama olsun yapacak bir şey yok.
Yok hocam ben de öyle bir iddianız var demedim zaten :D ama sosyal medyada çok dönüyor bu mevzu ona atıfta bulundum sadece. BBL performansı düşüktü bu sezon zaten. FUT gerçekten "profesyonel" kelimesini hak eden bir oynayış sergiledi ama iki takımında emeğine sağlık diyelim gerçekten harika anlar izlettiler nefesim tutulmuştu izlerken derbi gibiydi.

Geri
Yukarı