Valorant'ta Klip Alabileceğim Program Önerisi

QyWolia

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba,

Valorant oynuyorum ve klip alıp düzgünce efektleyip YouTube'a video yüklemeyi düşünüyorum. GeForce 710M 1GB ekran kartım var. i5 3. nesil m serisi 2.50 GHz işlemci ve 8 GB RAM. Genelde 60 FPS ve üstü alıyorum. Insights Capture kullanacağım son çare fakat oyunumda takılmalar oluyor. Yerine önerebileceğiniz kolay arayüzlü ve uğraştırmayan bir program var mıdır?

Windows'un kendisinde gelen Xbox Gamebar ile alabilirsin. Youtube'da nasıl tuş atayacağınla ilgili tutoriallar vardır.

Merhaba,

Valorant oynuyorum ve klip alıp düzgünce efektleyip YouTube'a video yüklemeyi düşünüyorum. GeForce 710M 1GB ekran kartım var. i5 3. nesil m serisi 2.50 GHz işlemci ve 8 GB RAM. Genelde 60 FPS ve üstü alıyorum. Insights Capture kullanacağım son çare fakat oyunumda takılmalar oluyor. Yerine önerebileceğiniz kolay arayüzlü ve uğraştırmayan bir program var mıdır?

Medal.tv kullanabilirsin.

SteelSeries Engine

Alt+s komutu ile son 2 dakikayı kayıt edebilirsin. Kesip biçtikten sonra paylaşabilirsin

İnsights GG kullanabilirsin. Adam öldürdüğün veya öldüğün yerleri vb. her şeyi otomatik kaydediyor.

Windows tuşu ile r tuşuna basarsan Xbox bar açılır oradan kaydet tüm oyunu sonra editlersin istersen.
Editlemesine gerek yok. Xbox Gamebar'da önceki 30 saniyeden itibaren kayıt başlatıp durdurma imkanı olması lazım. Tüm hepsini kaydedip kesmek uğraştırıcı olur.
En son regeditten felan devre dışı bırakmıştım fps düşürüyor diye ama hadi bakalım hayırlısı :D.
FPS düşürme sebebi içerisinde çok özellik barindırması. Mesela 10 saniye önce olmuş bir olay için kayıt başlatıyorsun o olayın klibini almış oluyorsun falan.

Geri
Yukarı